TJ ZD Dražice - Sokol Čížová 3:1 (3:1)

První šanci ale měli hosté, po Souhradově přihrávce pálil Sleza těsně vedle branky. Běžela 10. min. zápasu a domácí využili chybu soupeře: Peclinovský nádhernou střelou zařídil jejich vedení – 1:0. Hosté odpověděli za minutu nepřesnou střelou Pichlíka.

Ve 12. min. se opakovala předchozí branková situace a znovu Peclinovský nedal brankáři Jelínkovi šanci – 2:0. O chvíi později se hosté dostali do šestnáctky soupeře, kde stoper Bauer zahrál rukou. Z nařízené penalty Sleza ukončil divokou čtvrthodinku – 2:1.

Ve 25. min. chybovala rozhozená čížovská obrana a Lukáš Fořt rozjásal domácí příz〜nivce potřetí – 3:1.Ve 42. min. po dalším přečíslení mohli Dražičtí zvýšit skóre, ale Novotný před prázdnou brankou neuvěřitelně trefil jen tyč.

V samém závěru poločasu po faulu na Jindřicha poslal Sleza přímý kop jen do rukou bran káře Volka a únik Novotného zlikvidoval Miklavčič na rohový kop.

Ve druhém poločase se fotbal změnil na kopanou. Čížovští se snažili něco vymyslet, ale zůstalo jen u snažení. Domácí výbornou defenzivou na vše stačili. Hra přešla v řadu osobních soubojů a časté diskuze s rozhodčím.

Největší šanci si hosté vypracovali v 76. min., kdy gólman Volek se štěstím vyboxoval střelu Jindřicha i dorážku Pichlíka.

V nastaveném čase střídající domácí kapitán Dvořák uviděl za zdržování hry od rozhodčího druhou žlutou kartu a následně i červenou. Za minutu čížovský Hora zbytečně fauloval a po druhé žluté uviděl rovněž červenou kartu.

Žk 4:7, Čk (90. Dvořák – 90. Hora), rozhodčí Machovec, 150 diváků. Sestava Čížové: Jelínek – Jaroušek (26. Hora), Gornický, Miklavčič, Sláma (71. Brož) – Bystrov (46. Tetour), Jindřich, Souhrada, Kunt – Pichlík, Sleza. Trenér Luboš Kudrlička.