19. kolo krajského přeboru v kopané:

TJ Hluboká - FC ZVVZ A 0:2 (0:1)

Domácí si vytvořili mírnou územní převahu, měli častěji míč na svých kopačkách, ale milevská obrana jim nic nedovolila. Po dvaceti minutách hry ale začali mít navrch hosté, kteří si vypracovali několik nebezpečných šancí.

Ve 23. min. po kombinační akci Rajtorala a Novotného pálil Šebek z 18 metrů těsně vedle domácí branky. Za dvě minuty Komárek po centru Kukače špatně zpracoval centrovaný míč a poté netrefil domácí branku. Ve 28. min. neposoudil rozhodčí Herzog zákrok domácí obrany v šestnáctce na Kukače jako faul a nechal pokračovat ve hře.

Nápor hostů pak vyvrcholil ve 33. min., kdy důrazný Maso〜pust vyhrál osobní souboj v pokutovém území soupeře a jeho následnou střelu zastavil na brankové čáře domácí kapitán Vácha rukou. Následnou penaltu Masopust s přehledem proměnil – 0:1.

Do druhého poločasu vstoupili lépe milevští hráči, když ve 47. min. z prvního protiútoku po akci Komárka a jeho centru zastavil v pokutovém území rukou Jankovský a Masopust se z další penalty opět nemýlil – 0:2.

V 69. min. špatně vyřešili početní přečíslení Komárek s Vlnou a nic z toho nebylo. Hluboká se snažila o zkorigování výsledku, zatlačila hosty do defenzivy, ale ti hráli pozorně.

Tlak domácích narušil v 75. min. svým vyloučením Adam, ten po druhé žluté kartě musel předčasně opustit hřiště. V 86. min. po úniku Kosobuda a jeho přihrávce Kukač výborně vystřelil, výborný Matoušek v domácí brance míč vyrazil k Málkovi a ten jej nedokázal poslat do prázdné branky. Milevští pak pozornou hrou dovedli zápas do vítězného konce.

Trenér milevského týmu Jaroslav Vavroch:

„Mužstvo předvedlo dobrý, taktický výkon, škoda jen, že nedokázalo vstřelit nějaký gól i ze hry. Výborně zahráli hlavně Kodad, Masopust, Rajtoral a Pacovský, ostatní rovněž odvedli dobrý, bojovný výkon.“

Žk 3:2, Čk 1:0 (75. Adam), rozhodčí Herzog, přihlíželo 130 diváků.