Za mrazivého počasí se hrál fotbal dobré úrovně, nutno však říci, že tým ze Střížkova přijel k Otavě bez několika svých opor, neboť hned druhý den odlétal na soustředění do Turecka. To však nesnižuje dobrou hru píseckého mužstva a samozřejmě jeho výhru, která má svoji váhu.

Utkání hodnotili trenéři mužstev takto:

Zbyněk Busta, Písek:

„Bylo to vyrovnané utkání, ale musím pochválit naše hráče za to, že si vypracovali více brankových příležitostí než soupeř. Jenomže nás trápí produktivita. Z tolika šancí musíme vstřelit více branek. Zápas nám ukázal další alternativu, že v případě absence nemocného Romana Pivoňky je Tomáš Kohut schopen ho na stoperu zastoupit.

V tomto zápase podal velice slušný výkon, takže je to další z možností, jak by obrana mohla nastupovat do mistrovských zápasů.“

František Barát, Bohemians Praha:

 „První poločas byl vyrovnaný a mužstva si nevypracovala tolik šancí, možná po jedné nebo dvou na každé straně. Do druhé půle jsme vystřídali, nehráli jsme v kompletním složení, protože někteří hráči jsou nastydlí a nechtěl jsem jim před odjezdem na soustředění ještě přitížit, takže dostali příležitost mladí kluci.

Druhá polovina zápasu již byla trochu jiná, nastoupili čtyři hráči, kteří působí více v béčku a bylo to znát. Přesto si myslím, že v poli jsme zase o tolik horší nebyli. Písek byl nebezpečnější v koncových situacích a z nich také vstřelil oba góly. Řekl bych, že po vyrovnaném průběhu vyhráli domácí zaslouženě.

Zápas splnil to, co jsem od něho očekával. Vyzkoušeli jsme si některé věci, jako například, že Dorotík může hrát na postu pravého obránce, stejně jako Petr Hájek na stoperu odehrál slušné utkání. V tomto směru jsem s průběhem zápasu spokojen.“