Tým pro tuto divizní sezonu tvořili kmenoví hráči Písku roč. narození 1998, kteří byli doplněni o hráče SK Strakonice na střídavý start: Miklase a Váchala. Na jaře k nim ještě přibyl Kuchta z Čimelic, Petřík z Milevska a Brabec z Vodňan, přičemž všichni hráli na střídavý start.

Sezona byla zahájena soustředěním v Žichovicích, kde došlo ke stmelení koletivu a sehrání celého týmu. V průběhu celé sezony hráči trénovali třikrát týdně, a to buď na umělé trávě nebo na zrekonstruovaném travnatém hřišti.

V podzimní části soutěže nenašli Písečtí přemožitele a vyhráli všech třináct utkání. Nejlepším střelcem podzimu se stal Dušan Pinc, který zatížil konto soupeřů devatenácti brankami a připsal si i osm asistencí.

Před začátkem zimního přípravného období byli dva hráči základní sestavy (Pinc a Kůst) přeřazeni do týmu starších žáků. Tým mladších žáků se musel s tímto výrazným oslabením vyrovnat.

V rámci zimní přípravy absolvoval přátelská utkání s ligovými celky Příbrami a Viktorie Plzeň a divizním Meteorem Praha. Nesmíme zapomenout ani na několik halových turnajů s velmi dobrými výsledky.

Jarní mistrovskou částí soutěže Písečtí propluli pouze s jednou remízou a jedinou porážkou 0:1, kterou jim uštědřili hráči Dynama U12 v Českých Budějovicích. Ostatní mistrovské zápasy hráči zvládli bravurně a skončili sezonu s třiasedmdesáti body a suverénně nejlepším skóre 141:25.

Nejvíce se na jaře střelecky dařilo Karlu Bácovi, který se trefil jedenadvacetkrát a Honzovi Hochovi, jenž mířil do branky soupeřů osmkrát.

Mistrovský titul vybojovali hráči: Přibyl, Hulínko, Fučík, Máška, Váchal, Vojík, Valach, Hanák, Kůst, Pinc, Hoch, Bečvář, Kinkor, Štemberk, Hrach, Báca, Kuchta, Petřík, Miklas, Kačírek, Voráček, Kalaš, Lach a Tošič. Družstvo vedl trenér Josef Šácha s asistentem Martinem Jirsou,vedoucí týmu byla Věra Hochová.

VĚRA HOCHOVÁ