Zápas hodnotili trenéři obou týmů takto:

Radek Kronďák, Loko Vltavín:

„Myslím si, že to bylo dobré utkání, ve kterém si oba týmy vytvořily několik velmi dobrých šancí. Písek v prvním poločase zahodil minimálně tři gólovky, zatímco my jsme si špatně pokrývali balon před soupeřovým velkým vápnem. Tam jsme mohli rovněž vytěžit dobré příležitosti, ale nezvládli jsme to. Druhý poločas, to už bylo nahoru dolů.

Domácí měli více příležitostí, ale zápas mohl klidně skončit remízou, protože jejich druhý gól byl více méně náhodný. Na počet šancí vyhrál Písek zaslouženě, ale řekl bych, že jsme mu byli důstojným soupeřem.“

Karel Musil, FC Písek:

„Nebylo to jednoduché utkání, neboť se v něm projevila naše nezkušenost v koncovce. Byli jsme málo důrazní v osobních soubojích i v zakončení, ve kterém nám chybělo i více klidu. V mužstvu bylo cítit velké odhodlání jít pevně za vítězstvím.

A bylo to znát i o přestávce, tedy krátce poté, co jsme v samém závěru úvodního poločasu inkasovali vyrovnávací branku. A touhu po výhře a zisku tří bodů jsme prokázali v závěru střetnutí, kdy jsme posledních patnáct minut soupeře k ničemu nepustili.

Na druhou stranu musím říci, že Vltavín je výborně organizované mužstvo, hlavně v obranné činnosti. Má zkušené fotbalisty, kteří vědí, jak hrát dopředu a velmi dobře se doplňují. My jsme nyní ukončili úspěšnou sérii Vltavínu na hřištích soupeřů, a to mě moc těší. Máme za sebou „anglický“ týden, ve třech zápasech jsme získali sedm bodů, a to jsme dvakrát hráli venku, takže jsme spokojeni.“