SOKOL ČÍŽOVÁ - TJ HLUBOKÁ NAD VLTAVOU 3:1 (2:0)

Zápas měl, hlavně v prvním poločase, svoji kvalitu, obě mužstva hrála s vysokým nasazením, bojovně a také s rychlým přechodem do útoku.
První větší šanci měli v 5. minutě hosté. Po dlouhém autovém vhazování Hájek v domácím vápně nestačil z otočky překonat brankáře Ramse.

Za tři minuty po uvolnění Hovorkou byl Rybák sám před brankou Brašničky, lobem přehodil gólmana i branku. V 15. min. po centru Brože střílel Hovorka a Brašnička jen vyrazil na roh. Po jeho zahrání byl Brašnička po střele Brože opět na místě.

Ve 23. min. měli Čížovští po faulu výhodu přímého kopu a tvrďák Hovorka pěkně vyprášil rukavice brankáře hostí. Ve 27. min. se už domácí radovali: Rybák zatáhl útok po levé straně, na jeho následný centr si naběhl Bystrov a bylo to 1:0.

Ve 44. min. špílmachr Souhrada využil zkrat zkušeneho obránce Váchy, sebral mu míč, vzápětí vyslal do brejku Rybáka a ten už si věděl rady – 2:0.
Po přestávce nepochopitelně domácí ve svém nasazení polevili. Hosté hru vyrovnali a v 51. min. snížili Hájkem na 1:2.

V 63. min. stačil ještě kapitán hostí Čermín šťastně vyhlavičkovat míč z brankové čáry. V dalšich minutách zápasu se hosté velice snažili o vyrovnání, nejblíže k tomu měli v 70. min. Horejšem, ale brankář Rams svůj tým podržel.

V 73. min. Kunt po několikaminutovém pobytu na hřišti zužitkoval kombinační akci dvojice Hovorka – Rybák a zvýšil na 3:1. A bylo rozhodnuto. Zasloužené tři body zůstaly doma.

Žk 3:1 (Mrkáček, Bystrov, Souhrada – Hájek), rohy 4:3, rozhodčí Hoch, přihlíželo 110 diváků.

Sestavy mužstev:

Čížová: Rams – Jaroušek, Brož, Mrkáček, Sláma (64. Kunt) – Bystrov (46. Zach), Hovorka, Šácha, Moravec – Rybák (84. Jindřich), Souhrada. Trenér Juraj Kobetič.

Hluboká: Brašnička – Vácha (45. Štabrňák), Stráský, Čermín, Jonáš – Horejš, Marhoun (43. Winkler), L. Adam, Anroš (33. Benhák) – Hajek, L. Dudek. Trenér Karel Vácha.