FC PÍSEK B – FK SLAVOJ ČESKÝ KRUMLOV 0:1 (0:1)

V prvním zápase jara působila hra domácího mužstva velice neuspořádaně, v kombinaci se vyskytlo mnoho nepřesností, hráči často ztráceli jednoduché přihrávky.

Hosté hned v úvodu utkání dvakrát nebezpečně zahrozili. Ve 25. minutě Písečtí inkasovali po chybě Hály při vyvážení míče a následném neobsazení střílejícího Plíška, který se z hranice šestnáctky trefil přesně – 0:1.

Ve druhém poločase domácí zvýšili tlak a přišly i gólové šance. Voráček dvakrát sám ze strany nedokázal prostřelit hostujícího brankáře Sarvaše, hlavička střídajícího Šteiera skončila na břevně krumlovské branky a oblouček Kosobuda dokázal výborně chytající gólman hostí prodloužit nad břevno.

Český Krumlov byl o gól lepší a zaslouženě vyhrál. U domácího mužstva snese kritiku pouze brankář Satrapa a Pichlík.

Sestava Písku: Satrapa – Hála, Pichlík, Kosobud, Kysela (79 Keclík) – Hegenbart, Surovčík, Čižikov, Štrajt – Voráček, Nousek (72. Šteier). Trenér Jaroslav Voříšek.

Tuto neděli hraje Písek B od 15.00 hodin v Kaplici.