SOKOL ČÍŽOVÁ - MALŠE ROUDNÉ 1:0 (1:0)

Čížovští začali důležitý zápas doslova excelentně. Již v 6. min. měli výhodu rohového kopu. Ten zahrál, jako vždy, Souhrada na hlavu Moravce, ten prodloužil na připraveného Bystrova u vzdálenější tyče a výborný gólman Kerl neměl žádnou šanci – 1:0.

Ve 12. min. nebezpečný centr z pravé strany z kopačky Lovičky skončil v rukou domácího brankáře Ramse. V dalšich minutách zápasu se útoky střídaly na obou stranách, ty domácí však byly více nebezpečné.

Ve 21. min. prokázal roudenský gólman Kerl svoje kvality, když tvrdou tečovanou střelu Hovorky zázračně vytáhl na rohový kop. Na druhé straně se domácí Rams nenechal do poločasu překvapit po střelách Píši i Fedorkiva.

Ve druhém poločase pokračovali domácí fotbalisté v náporu. V 50. min. Brož uvolnil Moravce, ten ale v sólovém nájezdu na Kerla neuspěl. Za minutu měl domácí Hovorka výhodu přímého kopu z dobré pozice, mířil však těsně vedle branky. V 55. min. obránce Mrkáček tvrdou střelou z dálky Kerla rovněž nepřekonal. Poté roudenský Gondek zaskočil za Kerla a centr Moravce vykopl z prázdné branky.

Poslední čtvrthodinu se hosté snažili alespoň srovnat skóre. V 80. min. přímý volný kop poslal Trněný těsně vedle Ramsovy branky. A když se pak neujala ani střela Záveského, mohl si domácí brankář Rams připsat další zápas s vychytanou nulou a mužstvo Čížové již sedmé vítězství v řadě.

Branka: 6. Bystrov. Rohy 6:4, Žk 1:3 (Jindřich – Záveský, Píša, Trněný), rozhodčí Hoch, 60 diváků. Sestava Čížové: Rams – Jaroušek, Mach, Brož, Mrkáček – Bystrov (46. Sláma), Hovorka, Šácha, Zach (73. Kunt) – Souhrada, Moravec (65. Jindřich). Trenér Juraj Kobetič.