Zápas 27. kola KP:

SK ČKYNĚ - FC ZVVZ MILEVSKO 2:2 (1:2)

Již v 5. min. zahrozili hosté individuální akcí Bozděcha, který postupoval sám na Hoškovu branku, ale střílel vedle. O minutu později zahrávali trestný kop domácí, Vondráškův centr hlavičkoval Ketzer nad Horkovu branku.

V 8. min. nastřelil milevský Vakoč z trestného kopu jen tyč. Převaha hostů byla korunována prvním úspěchem ve 13. minutě hry. Jan Málek našel dlouhým pasem z hloubi pole naběhnutého Petra Janoucha, ten se zkušeně zbavil obránce a tvrdou střelou rozvlnil síť – 0:1.

V 15. min. postupoval domácí Kotous sám na milevskou branku, gólman Horek však jeho střelecký pokus zlikvidoval. Ve 23. min. se radovali domácí z vyrovnání. Vondráškův centr z trestného kopu hlavičkoval z hranice šestnáctky Turek st. a trefil přesně spodní kout Horkovy branky – 1:1.

Ve 35. min. střílel z úhlu hostující Bozděch a brankář Hoško jeho střelu k tyči zlikvidoval. Ve 37. min. Martin Málek poslal do brejku Bozděcha, který našel přesnou přihrávkou zprava nabíhajícího Škulinu a ten střelou ke vzdálenější tyči nedal výbornému Hoškovi v brance šanci – 1:2.

Ve druhém poločase vrhli domácí všechny síly do útoku. Nebezpečné byly především trestné kopy zahrávané Vondráškem na vysoké spoluhráče do pokutového území. První šanci měli ale hosté.

V 51. min. Bozděch perfektně vysunul Petra Janoucha a ten postupoval sám na Hoškovu branku, jeho střela ale skončila vedle. V 52. min. trestný kop Vondráška na zadní tyč hlavičkoval podél brankové čáry Kvapil a u druhé tyče dorazil míč Kuneš v pádu do sítě – 2:2.

V 74. min. mohli hosté odskočit na rozdílový gól: Barda pravačkou z levé strany našel na malém vápně volného Škulinu, jehož dobrou hlavičku ztlumil těžký terén před brankou, a to umožnilo Hoškovi vytěsnit míč v poslední chvíli na roh. Po jeho zahrání Petrem Janouchem hlavičkoval Kodad u zadní tyče vedle branky.

V 78. min. střílel Kotous, ale brankář Horek u tyče zachránil. Poslední šanci měli hosté v 90. minutě, kdy Škulina přihrál do slibné pozice Bardovi, ten však prováhal správný okamžik ke střele a o míč přišel, když nebezpečí před brankou odvrátil vracející se obránce.

Branky: 23. Václav Turek st., 52. Kuneš – 13. Petr Janouch, 37. Škulina. Žk 3:1 (Vondrášek, Kotous, Sváta – Škulina), rozhodčí Macko, přihlíželo 70 diváků.

Sestava Milevska: Horek – Vakoč, Kodad, J. Kosobud, J. Málek – Petr Janouch (87. Skalický), Kuchař, Suchan, M. Málek (59. Barda) – Bozděch, Škulina. Trenér Jaroslav Vavroch.