FC ZVVZ MILEVSKO – TJ ZD DRAŽICE 1:1 (1:1)

První šanci zápasu měl domácí Jan Málek, který dobře vystřelil a brankář Rokos jeho pokus vyrazil na roh. V 6. min. si na trestný kop Petra Janoucha naběhl do pokutového území Kodad a hlavou překonal dražického gólmana Rokose – 1:0.

V 16. min. našel Jan Málek přihrávkou Škulinu, jehož střelu vytáhl Rokos na roh. Poté začali hrát aktivněji hosté. Ve 33. min. Kodad zahrával hlavou malou domů, brankář Pavel Janouch si vyběhl pro míč, Jan Málek ho chtěl odhlavičkovat do bezpečí, přehodil však gólmana a míč směřující do branky dorazil do sítě hostující Novotný – 1:1.

Do druhé části utkání vstoupili domácí aktivněji. V 54. min. centroval M. Málek na Škulinu, který ke smůle domácích trefil jen pravou tyč soupeřovy branky. V 60. min. postupoval osamocený Novotný na milevskou branku, ale střílel vedle.

V 63. min. po hrubé chybě J. Kosobuda se Novotný dostal k míči na hranici šestnáctky, ale Pavel Janouch vyběhl a jeho střelu vyrazil do pole. V 85. min. po centru M. Málka zleva hlavičkoval Škulina, jehož pokus však dražický gólman chytil a skóre se již nezměnilo.

Žk 2:1 (Kuchař, Škulina – Voneš), rozhodčí Tůma, 100 diváků. Sestava Milevska: Pavel Janouch – Vakoč, Kodad, J. Kosobud, J. Málek – Petr Janouch, Kuchař (68. Komárek), Suchan, M. Málek (86. J. Červenka) – Škulina (89. Horek), Bozděch. Trenér Jaroslav Vavroch.

JAN ŠERHANT