TJ ZD DRAŽICE - FC PÍSEK B 2:1 (1:1)

Bohužel zůstalo jen u přání. Přišlo další zklamání a hosté tak nevyužili možnosti vylepšit si své postavení v tabulce. Přitom zápas měli rozehraný velice dobře. Již v 6. minutě po povedené akci trojice Nousek – Šafarik – Listopad posledně jmenovaný obstřelil domácího brankáře Rokose a bylo to 0:1.

Kdo pak čekal, že hosté konečně venku zabojují, byl hodně zklamán. Opět přišly chyby v defenzivě a po nedorozumění Zacha s brankářem Marešem se písecký obránce vlastním gólem postaral o vyrovnání – 1:1.

I když opticky vypadali hosté fotbalověji, domácí hráči byli daleko důraznější a bojovnější. Ve 21. min. mohl Písek jít do vedení, ale na centr Zacha dobíhající Šafarik nedosáhl. Na druhé straně musel po centru domácích hasit Pichlík na brankové čáře.

Druhá polovina utkání začala štastněji pro tým Dražic. Písecká obrana nedůsledně pokryla domácího Fořta a ten střelou z 20 metrů pod břevno překonal hostujícího gólmana – 2:1. A tím fotbal prakticky skončil.

Domácí důsledně a tvrdě bránili, takže se hosté dostávali do kombinace jen sporadicky. Dražičtí mohli zvýšit své vedení v 69. minutě, ale střelu Kromky výborně vyrazil mladík Mareš v brance hostí. Potom přišly dvě šance píseckého celku.

Nejprve v 75. minutě Němec hlavou těsně minul domácí branku a v 85. minutě se vytáhl domácí gólman Rokos, když vyrazil pěkný přímý kop Nouska na roh.Vítězství domácích bylo zcela zasloužené, protože pro zisk tří bodů udělali daleko víc, než jejich soupeř.

Žk 3:2, rozhodčí Hrkal, přihlíželo 100 diváků. Sestava Písku B: Mareš – Hála, Šácha (65. Němec), Pichlík, Zach – Surovčík, Trantina (65. Řezáč), Listopad, Nousek – Šafarik, Hegenbart. Trenéři Jaroslav Řeřicha a Jan Růžička.