FC MARINER BAVOROVICE - FC ZVVZ MILEVSKO 0:3 (0:2)

Utkání začali aktivněji hosté. Ve 12. min. M. Málek našel zleva přihrávkou Bozděcha, jehož střela skončila vedle soupeřovy branky. V 17. min. vystrašil domácího gólmana Kuchařův oblouček, který skončil na horní části sítě.

Ve 22. min. našel Barda přesnou přihrávkou Škulinu, ten před pokutovým územím vystřelil, brankář měl zřejmě zakrytý výhled a na střelu reagoval, až když byl míč v síti – 0:1.

Ve 32. min. po nebezpečném centru od Sedlického odhlavičkoval míč do bezpečí od branky před nabíhajícím Babkou obránce Vodňanský. Ve 37. min. šel míč po ose Barda – Bozděch – M. Málek a posledně jmenovaný z hranice šestnáctky prostřelil mezírkou mezi beky míč a ten skončil v síti – 0:2.

Ve 45. minutě měl gólovou šanci Barda, který postupoval zprava sám na domácí branku, jenže zbrkle vystřelil a míč skončil daleko mimo cíl.
Druhá část se od první moc nelišila. Domácí sice zpřesnili hru, ale šance u milevské branky nepřicházely.

V 58. min. Bozděchův trestný kop na zadní tyč hlavičkoval Kodad vedle branky. V 64. min. vysunul Kuchař kolmou přihrávkou Škulinu do volného prostoru, ten postupoval sám na branku a střelou ke vzdálenější tyči pojistil hostům vedení – 0:3.

Milevští si i přes náskok vytvářeli další šance. V 68. min. po akci Bozděcha přestřelil Škulina branku soupeře. Jedinou nebezpečnou střelu za celý zápas vyslal v 70. min. na milevskou branku Hadač, Horek byl ale na místě a dobře mířenou střelu chytil.

O dvě minuty později se naskytla akce jako přes kopírák. V 84. min. se po brejku dostal do gólové situace Bozděch, nesobecky přihrál nabíhajícímu Kodadovi, který hlavičkoval těsně vedle branky.

V 85. min. našel Kuchař přihrávkou M. Málka, ten postupoval sám na brankáře, ale pouze ho nastřelil. Odražený míč centroval na Skalického, který dobře hlavičkoval k tyči, Nováček se ale stačil přemístit a míč vytáhl na roh. V 87. minutě uvolnil Skalický do volného prostoru Bozděcha, jeho střelu k tyči ale brankář chytil.

Branky: 22. a 64. Škulina, 37. M. Málek. Žk 2:2 (D. Novák, Babka – Kodad, J. Málek), rozhodčí Pípal, 40 diváků. Sestava Milevska: Horek – Vodňanský, Kodad, J. Kosobud, J. Málek – Barda (77. Skalický), Bozděch, Kuchař, Masopust – Škulina (72. Jelínek), M. Málek. Trenér Jaroslav Vavroch.

JAN ŠERHANT