SOKOL ČÍŽOVÁ - FC CHÝNOV 0:0

Od začátku zápasu se hrálo od branky k brance, chyběly jen góly. Byla to vizitka skvělé práce v defenzivě i výborných výkonů obou brankářů. Domácí se museli obejít bez pěti hráčů základní sestavy, když z různých důvodů chyběli Jelínek, Mach, Sláma, Maťha a Rybák.

Chýnovští potvrdili i v Čížové, že počet obdržených branek není náhoda a že patří v obranné činnosti v kraji mezi nejlepší. První větší šanci ke skórování si vytvořili domácí fotbalisté v 10. minutě: Souhrada poslal míč z přímého kopu na branku hostí a gólman Plachý skvěle vytáhl na rohový kop.

Rohové kopy pak v krátkém sledu zahrávali čížovští fotbalisté hned tři, ale ani z jednoho se jim nepodařilo ohrozit soupeřovu branku. Velice blízko měli domácí ke vstřelení branky ve 23. minutě. Po rozehraném dalším rohovém kopu před branku Plachý míč neudržel a překvapený Gotfríd a po něm i Bystrov nedokázali míč zblízka zasunut do sítě.

Za tři minuty po Mrkáčkově další standardce hlavičkoval Pichlík těsně nad branku. Ve 28. min. se na druhé straně nepovedla také standardka chýnovskému Pěknicovi. V závěru se neujala ani hezká hlavička Sokolta.

Po přestávce domácí nepolevili v nasazení a v 64. min. rychlý brejkový útok dvojice Gotfríd – Hora zůstal nevyužitý. V 68. min. po centru Moravce za obranu soupeře rychlý Gotfríd přestřelil Plachého branku.

V 71. min. Pěknic z přímého kopu trefil jen zeď bránících hráčů, odražený míč poslal před branku na hlavu Sokolta a mladý domácí brankář Hošna skvěle zachránil. Do konce zápasu ještě na obou stranách svá mužstva podrželi brankáři, a tak se zrodila spravedlivá remíza.

Rohy 10:4, Žk 2:1 (Souhrada, Mrkáček – Hruška), rozhodčí Pečenka, 100 diváků. Sestava Čížové: Hošna – Jaroušek, Brož, Mrkáček, Hora – Bystrov (46. Havlík), Miklavčič, Moravec, Souhrada – Gotfríd, Pichlík. Trenér Juraj Kobetič.