FC PÍSEK B - SK VODŇANY 4:0 (2:0)

I přes vysokou porážku zanechali hosté u Otavy sympatický dojem, když se nesoustředili na bránění, ale předvedli ofenzivní fotbal. Jen malý důraz a klid v koncovce je připravil o přijatelnější výsledek.

Utkání začali domácí aktivně. Po střele Hegenbarta v 5. min. nad branku našel ve 12. min. Nousek přesným centrem Pichlíka a ten dal hlavou na 1:0. Poté přišly chvíle píseckého brankáře Vršeckého, který vychytal dvě obrovské příležitosti Štěcha a Vokatého.

Další šanci domácích měl ve 28. min. Nousek po centru Listopada, ale jeho hlavička neměla dostatečnou přesnost. Hned z protiútoku měl možnost srovnat skóre Štěch, ale jeho střelecký pokus minul branku. Poté přišla pěkná akce domácích hráčů: přesný pas Němce přiťukl hlavou Listopad nabíhajícímu Hegenbartovi, který rybičkou upravil na 2:0.

Druhý poločas byl již ve znamení velké převahy písecké Benfiky. Z hostujícího týmu hrozil ojediněle pouze důrazný Štěch. V 67. min. tvrdou střelu Listopada vyrazil brankář Chalupský na roh. Po jeho rozehrání se k odraženému míči dostal Kunc a jeho tvrdou střelu zastavila až síť soupeřovy branky – 3:0.Poslední slovo měl aktivně hrající Hegenbart, který dorazil centr Nouska na 4:0.

Žk 2:2, rozhodčí Pípal, 80 diváků. Sestava Písku B: Vršecký – Pšenička, Pichlík (80. Trantina), Šácha, Němec – Surovčík, Listopad, Zach (78. Hála), Kunc, Mar. Nousek – Hegenabrt. Trenéři Jaroslav Řeřicha a Jan Růžička.