BASKETBAL

SOBOTA. Extraliga kadetů U–16: Sršni Písek – BCM Moravská Ostrava (sportovní hala, 16.00). KP mladší mini: Sršni Písek B – BK Tábor (8.30) Sršni Písek B – BK Tábor (10.00). KP nejmladší mini v Písku: Sršni Písek B – BK Tábor (11.30), BK Tábor – BSK Č. Budějovice B (12.30), BSK Č. Budějovice B – Sršni Písek B (sportovní hala, 13.30).

NEDĚLE. Extraliga kadetů U–16: Písek – BCM Slezská Ostrava (sportovní hala, 9.00).

HÁZENÁ

SOBOTA. 1. liga mladší dorostenky: Sokol Písek – Sokol Vršovice (oblouková hala, 16.00).

NEDĚLE. Krajský přebor žaček: Písek – Loko Č. Budějovice (8.00, oblouková hala).

FLORBAL

NEDĚLE. Přebor Jihočeské župy žáků v Písku (oblouková hala, 13.00).

LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK. Páté utkání finále 2. ligy skupiny Střed: Písek – J. Hradec (18.00).

FOTBAL

SOBOTA. ČFL: FC Písek – Spartak MAS Sezimovo Ústí (10.15). KP muži: Písek B – Vodňany (12.30). Divize dorostu: Písek – Motorlet Praha (14.30), Čížová – Čkyně (16.30). I. A: Branice – Sok. Sezimovo Ústí (16.30). I. B: Albrechtice n/Vltavou – Kestřany (16.30). KP dorostu: Milevsko – Tábor (10.00). I. A dorostu: Mirovice – Lhenice, Protivín – Osek (10.00).

OP muži: Mirotice – Kovářov (15.00), Mirovice – Milenovice, Podolí II – Skály, Kostelec n/Vltavou – Sepekov (dohrávka, 16.30). III. třída muži: Vojníkov – Kovářov B (16.30). IV. třída muži: Mirotice B – Boston Kluky (13.00), Veselíčko – Slabčice (16.30).

NEDĚLE. Divize žáci: Písek – Hořovicko (10.00). I. B: Bernartice – Smetanova Lhota (16.30). KP dorostu: Písek B – Slavia ČB (14.00). OP muži: Kostelec n/Vltavou – Chyšky (15.00), Borovany – Sepekov, Protivín B – Semice, Milevsko C – Hradiště B (16.30). III. třída muži: Hrazánky – Králova Lhota (14.00), Božetice B – Bernartice B, Čížová B – Krč (16.00), Čimelice B – Oslov, Albrechtice n/Vltavou B – Záhoří B (16.30).

IV. třída muži: Mirovice B – Podolí II B, Vráž – Boston Kluky (10.15), Mirotice B – Amatér Milevsko, Sepekov B – Smetanova Lhota B (15.00), Kestřany B – Putim (16.30).

FUTSAL–FIFA

SOBOTA. Okresní přebor v Písku: Chelsea Fans – FC Davis (8.30), FC Davis – FC Tchibuk (9.05), Real Club – Chelsea Fans (9.40), FC Tchibuk – Real Club (10.15), FC Handball – Dream Team (10.50), Dream Team – Blue Dolphins (11.25), FC Unbroken – FC Handball (12.00), Blue Dolphins – FC Unbroken (12.35), Brufen 800 – FK Alfa (13.10), FK Alfa – Marná Snaha B (13.45), Hasiči – Brufen 800 (14.20), Marná Snaha B – Hasiči (oblouková hala, 14.55).