FC Písek B - TJ ZD Dražice 1:2 (1:1).

Hostům stačila k vítězství bojovnost, dobrá defenziva a taktické zdržování hry. Domácí tentokrát vůbec nic nevymysleli, hráli nepřesně a bez pohybu. Začátek utkání prohře nenasvědčoval, vždyť během deseti minut měli šance Hála a Picka, jejich střeĺy však byly nepřesné. Soupeř překvapil domácí celek v 18. minutě, kdy dobře zahraný kop usměrnil Fořt za záda nejistého brankáře Slavíka (s pomocí Pichlíka) – 0:1.

Domácí vyrovnali snad z jediné pěkné akce ve 30. minutě. Listopad vysunul Slezu a ten krásným lobem překonal hostujícího gólmana Krcha – 1:1.
Kdo čekal, že domácí hráči ve druhém poločase strhnou utkání na svoji stranu, byl velice zklamán.

Béčko hrálo dál nepřesně, bez pohybu, což dobře bránícím hostům vyhovovalo. Když nedal z několika kroků gól König a střely Listopada a hlavičky Švehly mířily mimo, přišel zákonitě trest. Po jednom z mála útoků zahrávali hosté v 78. min. další rohový kop a Kromka zajistil Dražicím tři body – 1:2.

Za předvedený výkon si domácí víc nezasloužili a jejich poslední výkony vedou k zamyšlení. Čk 1:0 (Pichlík po 2 x Žk), rozhodčí Vítek. Sestava Písku B: Slavík – Hála, Pichlík, Švehla, Nousek – Hegenbart, Trantina (80. Surovčík), Listopad, Picka – König (68. Nekl), Sleza. Trenéři Jaroslav Řeřicha a Jan Růžička.