TJ Hluboká nad Vltavou – FC Písek B 3:2 (0:0).

Hosté začali velmi aktivně. Během prvních pěti minut po pěkných akcích vyzkoušeli Řezáč a Trantina gólmana Matouška. Jejich střely bohužel mířily jen doprostřed branky. Domácí, kteří se spoléhali na rychlé útoky a standardní situace, zahrozili ve 14. min. Hájkem, jeho přesnou střelu vyrazil Slavík na rohový kop.

Další akci předvedli hosté v 18. min., kdy dobře hrající Hegenbart našel před pokutovým územím Listopada, ale jeho prudká střela šla těsně nad. Poté přišel jeden z rozhodujích momentů. Při hlavičkovém souboji se zranil Řezáč, kterého musel nahradit Šteier, a tím se hodně snížila ofenzivní síla hostí.
Největší šanci prvního poločasu měl ve 36. min. Nekl, který však ve vyložené pozici zaváhal a jeho střelu stačili domácí obránci zblokovat.

Ani nástup do druhého poločasu nevypadal na prohru hostí. Již ve 48. min. se ke střele dostal Šteier, s jeho pokusem si však dobře chytající Matoušek poradil. Potom přišly fatální dvě minuty. Po dvou hrubých chybách hostující defenzivy skórovali Horejš a Jaroušek a rázem to bylo 2:0.

Hosty to naštěstí nepoložilo a za šest minut po přihrávce Nekla střelou do šibenice snížil Nousek na 2:1. V 72. min. nepokryla domácí obrana přímý kop Listopada a Hegenbart bombou zblízka pod břevno vyrovnal na 2:2.

Když už zápas vypadal na remízu, dopustila se hostující obrana další hrubky a vyloženě darovala domácím šanci na skórování. Biro dal na 3:2. Taktickým kouskováním hry si domácí již vítězství nenechali vzít.

Sestava Písku: Slavík – Surovčík, Pichlík, Zach, Nousek – Hegenbart, Trantina, Listopad, Nekl (84. Pšenička) – König, Řezáč (39. Šteier, 72. Hála). Trenéři Jaroslav Řeřicha a Jan Růžička.