FK Tábor - Sokol Čížová 1:0 (0:0).

Zápas začali domácí s mírnou převahou a v první čtvrthodině několikrát prověřili defenzivu hostí. Ta s výborným Jelínkem v brance ukázala, že to Táborští nebudou mít snadné. V 16. min. také Čížovští provětrali domácí obranu: Mrkáček poslal do brejku Rybáka, po jeho centru Brož našel Mrkáčka a jeho tečovaná střela skončila těsně vedle Blažkovy branky.

Za dvě minuty se po přihrávce Trněného pokoušel překvapit Jelínka střelou ze střední vzdálenosti expísecký Levora. Ve 21. min. měli hosté další možnost, když centr Staroby tečoval Mrkáček do rukou Blažka. Ve 23. min. po úniku Kukače si Jelínek poradil se střelou Kaňáka. Těsně před koncem prvního poločasu trestný kop zahrávaný Pickou skončil těsně nad čížovskou brankou.

Po přestávce domácí ve své aktivitě nepolevili. V 56. min. po střele Fojta zachránila hosty pravá tyč Jelínkovy branky. V 63. min. jinak výborný Sláma odkopem trefil protihráče, míče se zmocnil Trněný, který střelou z patnácti metrů trefil tyč a následnou dorážkou zajistil Fojt domácím vedení 1:0.

I v dalších minutách hosté úspěšně odolávali tlaku soupeře. V 69. min. Jelínek nemusel zasahovat po střele Kolského do tyče, od které odražený míč poslal domácí Pávec zblízka do břevna. To si Čížovští hodně oddechli.

V poslední čtvrthodině se domácí snažili hrát na udržení výsledku. V 76. min. po úniku hostujícího Rybáka a jeho přízemním centru chyběl Jindřichovi pouze krok k vyrovnání. V 81. min. našel Staroba přihrávkou Slámu, jehož centr skončil v rukou jistého Blažka.

Když se v samém závěru utkání nepodařilo překonat Jelínka střídajícím Bozděchem, mohli se domácí radovat ze zaslouženého vítězství. Hosté si naopak připsali druhou jarní prohru v přeboru.

Rohy 10:3, Žk 1:0 (Pávec), rozhodčí Tupý, přihlíželo 150 diváků. Sestava Čížové: Jelínek – Brož, Staroba, Týla, Sláma – Syrovátka (60. Kunt), Souhrada, Mrkáček (79. Jaroušek), Rybák – Miklavčič (46. Jindřich), Pichlík. Trenér Juraj Kobetič.