V čem to bylo, že jste z tak velkého počtu gólových šancí neproměnili ani jednu?

Nevím v čem to bylo, prostě nám to tam nepadlo. Několikrát jsme nastřelili tyč soupeřovy branky, po faulu ve vápně měla být jasná penalta, ale rozhodčí to zřejmě neviděl. Asi jsme v minulých zápasech měli více štěstí a dokázali jsme příležitosti proměnit, tentokrát štěstí stálo na straně soupeře.

Ale hráli jste proti předposlednímu celku tabulky, takže se od vás čekalo vítězství. Jste zklamaní?

To jsme. Ale já osobně se nedívám na to, jestli hrajeme proti prvnímu nebo předposlednímu týmu soutěže, ve třetí lize jsou všechny zápasy hodně vyrovnané a dost těžké. Nelze podcenit žádný tým.

Proč se ve druhém poločase utkání na hřišti tolik jiskřilo?

Co se týká dvou našich vyloučení, Tomáš Linhart se nechal za řečnění vyloučit zcela zbytečně. Vyloučení Martina Malého jsem neviděl, ale rozhodčí ukazoval, že to byl faul loktem, tak vážně nevím. Myslím si, že některé žluté karty i červené byly rozhodčím uděleny hodně přísně.

Za týden vás v Českých Budějovicích čeká krajské derby s rezervou prvoligového Dynama. Tomuto zkušenému soupeři máte oplácet podzimní porážku 0:3 z vlastního hřiště. Podaří se vám to?

Jak říkám, není v soutěži lehkých soupeřů. Na podzim nás Dynamo sice přehrálo, ale na jaře se mu nijak zvlášť nedaří. Určitě bude chtít doma zvítězit, ale my také pomýšlíme na výhru, abychom smazali bodovou ztrátu z tohoto utkání s Letohradem. Nečeká nás nic jednoduchého. Máme hodně zraněných hráčů, teď ještě k tomu dva vyloučené, tak nevím, v jakém složení proti Dynamu vlastně nastoupíme. Do každého zápasu nastupujeme s tím, že chceme vyhrát. Proti Letohradu nám to sice nevyšlo, i když jsme do něho dali všechno. Ale i takové zápasy se prostě hrají.