1. kolo – 24. 8. (17.00):
Sepekov – Protivín B, Podolí II – Kostelec n/Vlt., Borovany – Krč, Chyšky – FC ZVVZ C, Milenovice – Mirotice, Skály – Kovářov, Semice – Smetanova Lhota.

2. kolo – 31. 8. (17.00):
Protivín B – Smetanova Lhota, Kovářov – Semice, Mirotice – Skály, FC ZVVZ C – Milenovice, Krč – Chyšky, Kostelec n/Vlt. – Borovany, Sepekov – Podolí II.

3. kolo – 7. 9. (17.00):
Podolí II – Protivín B, Borovany – Sepekov, Chyšky – Kostelec n/Vlt., Milenovice – Krč, Skály – FC ZVVZ C, Semice – Mirotice, Smetanova Lhota – Kovářov.

4. kolo – 14. 9. (17.00):
Protivín B – Kovářov, Mirotice – Smetanova Lhota, FC ZVVZ C – Semice, Krč – Skály, Kostelec n/Vlt. – Milenovice, Sepekov – Chyšky, Podolí II – Borovany.

5. kolo – 21. 9. (16.30):
Borovany – Protivín B, Chyšky – Podolí II, Milenovice – Sepekov, Skály – Kostelec n/Vlt., Semice – Krč, Smetanova Lhota – FC ZVVZ C, Kovářov – Mirotice.

6. kolo – 28. 9. (16.30):
Protivín B – Mirotice, FC ZVVZ C – Kovářov, Krč – Smetanova Lhota, Kostelec n/Vlt. – Semice, Sepekov – Skály, Podolí II – Milenovice, Borovany – Chyšky.

7. kolo – 5. 10. (16.00):
Chyšky – Protivín B, Milenovice – Borovany, Skály – Podolí II, Semice – Sepekov, Smetanova Lhota – Kostelec n/Vlt., Kovářov – Krč, Mirotice – FC ZVVZ C.

8. kolo – 12. 10. (16.00):
Protivín B – FC ZVVZ C, Krč – Mirotice, Kostelec n/Vlt. – Kovářov, Sepekov – Smetanova Lhota, Podolí II – Semice, Borovany – Skály, Chyšky – Milenovice.

9. kolo – 19. 10. (15.30):
Milenovice – Protivín B, Skály – Chyšky, Semice – Borovany, Smetanova Lhota – Podolí II, Kovářov – Sepekov, Mirotice – Kostelec n/Vlt., FC ZVVZ C – Krč.

10. kolo – 26. 10. (14.30):
Protivín B – Krč, Kostelec n/Vlt. – FC ZVVZ C, Sepekov – Mirotice, Podolí II – Kovářov, Borovany – Smetanova Lhota, Chyšky – Semice, Milenovice – Skály.

11. kolo – 2. 11. (14.00):
Skály – Protivín B, Semice – Milenovice, Smetanova Lhota – Chyšky, Kovářov – Borovany, Mirotice – Podolí II, FC ZVVZ C – Sepekov, Krč – Kostelec n/Vlt.

12. kolo – 9. 11. (14.00):
Protivín B – Kostelec n/Vlt., Sepekov – Krč, Podolí II – FC ZVVZ C, Borovany – Mirotice, Chyšky – Kovářov, Milenovice – Smetanova Lhota, Skály – Semice.

13. kolo – 16. 11. (13.30):
Semice – Protivín B, Smetanova Lhota – Skály, Kovářov – Milenovice, Mirotice – Chyšky, FC ZVVZ C – Borovany, Krč – Podolí II, Kostelec n/Vlt. – Sepekov.

(čer)