FC Písek - Slovan Jindřichův Hradec 3:0 (2:0)

Branky: Horák, Novotný P., Kinský

Sestava: Kozák (40´Hřebejk) - Novotný M., Haupt, Nousek, Marchal - Kožíšek´(30´Řezáč), Novotný P., Horák (45´Keclík) - Pohnán, Komárek (30´Kinský)

Poslední zápas na domácím hřištiPísečtí začali velkou ofenzívou. Hned ve 2. minutě byl v pokutovém území sražen Pohnán a Horák penaltu nekompromisně proměnil - 1:0. První půle pokračovala v režii Písku, ale ani super šance nedokázali zúročit.

Až minutu před koncem první půle odražený míč napálil pod horní tyč P. Novotný. Ve druhém poločase převaha narůstala a hradecký brankař se musel hodně ohánět. Vítězství jsme pečetili v 58. minutě, po přesném centru Marchala se nádherně hlavou trefil Kinský.

Bilance na domácí půdě - 7 zápasů = 7 vítězství.

Na snímkuhorní řada zleva: Pavel Novotný (asistent trenéra), Jiří Haupt, Zdeněk Komárek, Pavel Keclík, Jaroslav Polášek (trenér) Ivo Horák, Martin Pohnán, Pavel Marchal, Roman Hřebejk (vedoucí mužstva). Dolní řada zleva: Dominik Kožíšek, Pavel Novotný, Martin Novotný, Vojtěch Zeman, Michal Řezáč, Dominik Nousek, Milan Kinský. Vpředu ležící brankáři zleva: Tomáš Hřebejk a Jan Kozák. Na fotografii chybí Patrik Procházka