Milevsko – Vodňany
2:0 (1:0)

Naši kluci se v dnešním zápase o výsledek porvali a musím říct, že jsme hráli s dobrým soupeřem, který poslední dva zápasy vyhrál. Má mladé mužstvo a předpovídám mu velkou budoucnost, pokud tento celek zůstane pohromadě.

Myslím si, že jsme v prvním poločase měli více brankových příležitostí Janouchem a Kukačem a nakonec 2 : 0 je asi zasloužené vítězství. Nedá se hrát už potom nahoru, dolů, a museli jsme hrát trošku takticky.“

Trenér Vodňan Libor Žák po zápase uvedl: „Blahopřeji domácím k postupu do divize. První půli jsme odehráli vcelku dobře, měli jsme tam i dvě velké šance, ale oni také.

Pak jsme dostali před poločasem dosti hloupý gól, po chybě. Druhou půli bylo vidět, že některým hráčům, kteří nejsou pod tréninkem, docházeli síly.
Po dlouhé pauze zaviněné zraněním nastoupil do útoku Našinec a který odehrál 76. min., musel být vystřídán dorostencem Caltou.

V posledních zápasech dáváme příležitost mladým hráčům, tak to bude i v rozlučkovém zápase s Bavorovicemi.“

Rozhodčí: Klátil - Bajčík, Tupý delegát : Pípal.

ŽK: 2:4 ( Komárek, Vlna - Našinec, Varyš, Hornát, J. Ciml ).
250 diváků rohy: 6:1, branky: 44. min. Kukač, 60. min. Petr Janouch.

Sestava Milevsko: Pavel Janouch - Rajtoral, Kodad, Pacovský, Málek ( 83. Kosobud ) - Kukač, Novotný, Šebek, Masopust ( 50. Komárek ) - Sokolt, Petr Janouch ( 87. Vlna ). Trenér : Jaroslav Vavroch.

Sestava Vodňany: Novák - Hojdekr, Varyš, Polanský, J. Ciml - M. Ciml ( 85. Fiala ), Hrdlička, Jan Jakš, Hornát (62. Krejčí ) - Našinec ( 76. Calta), Moravec.
Trenér : Libor Žák

Domácím trvalo celý první poločas než otevřeli skóre ve 44. min., kdy akci založil Novotný, přihrál Rajtoralovi a jeho centr doklepl do sítě Kukač.
Ve druhém poločase, kde Komárek po chybě obrany hostí nacentroval do vápna a z malého vápna po druhé rozvlnil síť za Novákem Petr Janouch. Potom domácí taktickou hrou si výsledek již pohlídali a po závěrečném hvizdu rozhodčího Klátila, začali oslavy, jak na hřišti, tak v kabině, kde teklo proudem šampaňské.