TJ ZD Řepeč – Sokol Branice 0:1 (0:1)

V utkání hraném na malém hřišti byla hostům znesnadněna jejich kombinační hra, proto se museli přizpůsobit domácím v nakopávání míčů do pokutového území, kde vládli oba brankáři. První šanci si vypracovali hosté, když Červenkovu hlavičku z úhlu domácí gólman Mansfeld vytěsnil na roh.

Poté se hrálo mezi šestnáctkami bez ohrožení brankářů s množstvím osobních soubojů, někdy i hodně nevybíravých. Na to ve 29. min. doplatili domácí: za faul loktem v přerušené hře dostal Zeman červenou kartu a musel jít předčasně do sprch.

Ve 37. min. se hosté ujali vedení: Vodňanský vhazoval aut na Vlnu, který kopem přes hlavu našel v pokutovém území volného Všechovského a ten se trefil přesně pod břevno – 1:0.

Do druhého poločasu nastoupili koncentrovaněji domácí. Již ve 46. min. našel centr Mikšovského volného Kravara, jehož hlavička skončila nad Práškovou brankou. V 53. min. při trestném kopu Vakoče vypadl míč brankáři domácích z rukou a obránci jej pohotově uklidili na roh. Podobně střelu Všechovského o tři minuty později Mansfeld v pádu zlikvidoval.

Poslední šanci měli domácí v 65. min., když Buchteleho centr hlavičkoval Mikšovský nad branku. Braničtí měli dvě příležitosti. Nejprve v 85. min. Kloboučníkův dobrý míč do pokutového území podél celé branky minuli jak Himl, tak i Vlna. Poté Vakoč dobře vysunul kolmicí Vlnu, který přenechal míč za sebou nabíhajícímu Němcovi a jeho prudká střela skončila nad brankou.

Žk 3:2 (Buchtele, Vachuta, Kolář – Němec, Vodňanský), Čk 1:0 (29. Zeman), rozhodčí Stiegler, přihlíželo 80 diváků. Sestava Branic: Prášek – St. Češka (63. T. Češka), Týla, P. Koutník, Vodňanský – J. Červenka, Všechovský (71. Himl), Němec, Pavel Kloboučník (89. Král) – Vakoč, Vlna. Trenér Jiří Hadáček.