Sokol Záhoří – TJ Kostelec nad Vltavou 2:2 (0:1)

Domácí museli dvakrát dotahovat jednobrankové vedení soupeře. Hosté začali nebojácně a hned v úvodu vytěžili rohový kop. Po jeho rozehrání mířil Holub k tyči, ale brankář Novotný byl připravený. V 6. min. trestný kop Alexandra odvrátila obrana k Hauserovi a jeho dělovka těsně minula tyč Šípkovy branky.
Ve 22. min. útok Záhoří zakončil Opava střelou, ale Šípek byl na místě. V poslední minutě prvního poločasu se po chybě domácí obrany objevil v obrovské šanci Holub a proti jeho přesné střele k tyči byl Novotný bezmocný – 0:1

Úvod druhého poločasu začal snahou domácích o vyrovnání skóre, jenomže hráči se nedokázali prosadit proti soustředěně hrající obraně soupeře. Naopak v 53. min. po Řandově přihrávce se před Novotným objevil rychlý Holub a jeho bomba jen těsně minula pravou tyč. V 57. min. utekl po levé straně Staněk, přihrál do vápna Součkovi a ten srovnal na 1:1.

V 60. min. hosté podruhé vedli, když Cacák pěkným centrem našel hlavu Jedličky a ta mířila přesně – 1:2. Když už vše nasvědčovalo tomu, že si Kostelečtí odvezou ze Záhoří těsné vítězství, načasoval v 86. min. Ciboch přesnou přihrávku Štěpánovi a ten srovnal na 2:2.

Rohy 8:5, rozhodčí Měchura, 40 diváků.

Sestavy:

Záhoří: Novotný – Hendrych, Petr Kápl, Bláha, Hauser – Ciboch, Mich. Kvěch, J. Filip, Opava – Alexandr, Štěpán. Střídali: Malý, T. Blažek, Staněk a Souček. Trenér František Jaroš.

Kostelec: Šípek – Němeček, Krejčí, Kozma – Blažek – Jedlička, Cacák, M. Filip, Řanda – Holub, Jungbauer. Střídali: Ťupa, Indra a Urych. Trenér Radek Volf.