II. TŘÍDA, 8. kolo

Semice – Čížová B 3:1 (1:0)
Branky: 23. Hadáček, 60. Veleman (pen.), 85. Čedík – 57. Bláha, r. Pravda, ŽK: 1:3, 25 diváků.

Mirotice – Bernartice B 1:0 (1:0)
Branky: 32. Hřebejk, r. Šika, ŽK: 2:0, 50 diváků.

Protivín B – Kovářov 4:0 (1:0)
Branky: 13. Srkal, 56. Sládek, 79. Křišťál, 88. Burda, r. Koukol – Růžička, ŽK: 2:0, 80 diváků.

Albrechtice n/Vlt. – Čimelice B 13:0 (8:0)
Branky: 13., 23., 25., 30. a 48. Kolář, 69. a 71. D. Hronek, 6. Malý, 26. Polánský, 34. Lidinský, 44. J. Hronek, 61. Pilát, 89. Mauer, r. Peklo, bez karet, 50 diváků.

Podolí II – Oslov 5:1 (3:0)
Branky: 7. a 75. Motejzík, 43. a 57. Bednarčík, 38. Troníček – 76. Chochole, r. Měchura, ŽK: 2:2, 50 diváků.

Putim – Krč 1:1 (1:1) p.k. 2:4
Branky: 40. Hradský – 10. Štumpfal, r. Štěrba, ŽK: 2:3, 90 diváků.

Borovany – Skály 2:0 (0:0)
Branky: 49. Pícha (pen.), 76. Vlk, r. Švarc – Hess, ŽK: 2:3, 30 diváků.

Tabulka

1. Borovany               8 7 0 1 28:18 20
2. Kovářov                 8 6 0 2 39:13 18
3. Protivín B               8 6 0 2 25:11 18
4. Putim                     8 4 3 1 21:9 17
5. Semice                   8 5 1 2 20:13 16
6. Krč                         8 4 2 2 12:13 14
7. Podolí II                 8 4 1 4 23:13 13
8. Bernartice B            8 4 0 4 21:11 12
9. Albrechtice n/Vlt.     8 4 0 4 18:12 12
10. Čížová B               8 3 0 5 21:27 9
11. Oslov                   8 2 1 5 15:26 7
12. Čimelice B            8 2 0 6 9:44 6
13. Mirotice               8 1 1 6 4:21 5
14. Skály                    8 0 1 7 3:28 1

Příští kolo: Čimelice B – Borovany, Krč – Semice, Oslov – Putim, Skály – Podolí II, Kovářov – Albrechtice, Bernartice – Protivín B.

III. TŘÍDA, skupina I, 8. kolo

Kestřany B – Milenovice 2:1 (1:0)
Branky: 45. Pavlíček (pen.), 82. Voráček – 75. Černický, r. Kalina, ŽK: 4:4, 60 diváků.

Hradiště B – Králova Lhota 0:1 (0:0)
Branky: 75. Mašek, r. Tanáč, ŽK: 1:0, 40 diváků.

Vráž – Záhoří B 2:5 (0:4)
Branky: 53. Staněk – 4., 40. a 43. Kápl, 20. Železný, 58. Blažek, 78. Matějček, r. Pravda, bez karet, 25 diváků.

Podolí II B – Albrechtice n/Vlt. B 2:4 (2:3)
Branky: 11. Šlouf, 27. Levora – 7. Pícha, 13. Šabatka, 39. Mauer, 90, Polák, r. Tanáč, bez karet , 28 diváků. 

Tabulka

1. Králova Lhota             8 7 0 1 17:5 21
2. Záhoří B                     8 4 2 2 30:17 18
3. Albrechtice n/Vlt. B      8 4 3 1 24:14 16
4. KestřanyB                   8 4 1 3 19:16 14
5. Milenovice                  8 2 3 3 18:15 13
6. Hradiště B                  8 4 0 4 15:14 9
7. Vráž                           8 2 0 6 11:25 6
8. Podolí II B                  8 0 1 7 10:38 1

Příští kolo: Hradiště B – Kestřany B, Králova Lhota – Vráž, Záhoří B – Podolí II B, Albrechtice n/Vlt. B – Milenovice.

III. TŘÍDA, skupina II, 8. kolo

Hrazánky – Sm. Lhota B 3:4 (2:2)
Branky: 30. a 88. Mošanský, 43. Pešek – 20., 32. a 75. Pavlát – 77. Liška, r. Šika, ŽK: 1:1, 30 diváků.

Sepekov B – Kovářov B 5:2 (2:0)
Branky: 55. a 62. Koutník, 33. Hrych, 41. Bolek, 49. Bočan – 47. Pešička, 74. Koudelka, r. Koukol, ŽK: 1:1, 60 diváků.

Vojníkov – Kostelec n/V. 2:2 (0:1) p.k. 4:5
Branky: 59. Plachý, 86. Polívka – 10. Panec, 70. Palus, r. Peklo, ŽK: 3:3, 15 diváků.

Božetice B – Slabčice 8:0 (2:0)
Branky: 75., 69., 81. a 83. Čipera, 23. Stejskal, 40. Podlipský, 63. Vacek, 89. Pultar, r. Jevčák, ŽK: 1:0, 30 diváků.

Tabulka

1. Kostelec n/Vlt.     8 4 3 1 21:13 18
2. Sepekov B           8 5 2 1 27:14  17
3. Kovářov B            8 3 3 2 22:15 14
4. Božetice B            8 4 1 3 26:20 13
5. Smet. Lhota B      8 3 2 3 16:20 12
6. Hrazánky             8 3 1 4 21:21  10
7. Vojníkov              8 3 1 4 23:22  11
8. Slabčice               8 0 1 7 7:38  2

Příští kolo: Slabčice – Sepekov B, Kostelec nad Vltavou – Hrazánky, Smetanova Lhota B – Kovářov B, Božetice B – Vojníkov.