II. TŘÍDA, 7. kolo

Čimelice B – Protivín B 2:4 (2:2)
Branky: 3. Vařenka, 16. Převrátil – 19. a 84. Ruczkowski, 43. a 50. Soumar, r. Štěrba, ŽK: 1:3, 60 diváků.
Kovářov – Mirotice 7:2 (2:1)
Branky: 39., 45. a 66. Holub, 52. Slivka, 59. Hubička, 77. Růzha, 81. Novák – 5. Vrkoč, 74. Číšecký, r. Šika, ŽK: 2:3, 50 diváků.
Bernartice B – Čížová B 5:1 (3:1)
Branky: 7., 28. a 34. Syrovátka, 77. Homola, 82. Psohlavec – 31. König, r. Peklo, bez karet, 60 diváků.
Putim – Semice 2:2 (1:2) p.k. 4:3
Branky: 26. Pekárek, 81. Bican – 6. Veleman, 28. Holub, r. Třeštík, ŽK: 1:5, 120 div.
Krč – Podolí II 3:0 (0:0)
Branky: 51. a 76. Zoch, 53. Zima, r. Linhart – Jevčák, ŽK: 1:3, 110 diváků.
Oslov – Borovany 4:4 (2:2) p.k. 3:4
Branky: 17. a 71. Hubáček, 8. Charvát, 82. Zajíček – 70. a 90. Barták, 11. Vlk, 29. Pícha, r. Koukol, ŽK: 1:2, ČK: 1:0 (59. Kareta), 70 diváků.
Skály – Albrechtice n/Vlt. 0:1 (0:0)
Branky: 83. Barták, r. Toucha, ŽK: 1:3, 50 div.

Tabulka

1. Kovářov                   7 6 0 1 39:9  18
2. Borovany                 7 6 0 1 26:18  17
3. Putim                       7 4 2 1 20:8  16
4. Protivín B                 7 5 0 2 21:11  15
5. Semice                     7 4 1 2 17:12  13
6. Bernartice B             7 4 0 3 21:10  12
7. Krč                          7 4 1 2 11:12  12
8. Podolí II                  7 3 1 4 18:12  10
9. Čížová B                  7 3 0 4 20:24  9
10. Albrechtice n/Vlt.   7 3 0 4 5:12  9
11. Oslov                    7 2 1 4 14:21  7
12. Čimelice B              7 2 0 5 9:31  6
13. Mirotice                 7 0 1 6 3:21  2
14. Skály                     7 0 1 6 3:26  1

Příští kolo: Semice – Čížová B, Mirotice – Bernartice B, Protivín B – Kovářov, Albrechtice n/Vlt. – Čimelice B, Podolí II – Oslov, Putim – Krč, Borovany – Skály.

III. TŘÍDA, skupina I, 7. kolo

Králova Lhota – Kestřany B 1:0 (0:0)
Branky: 63. Mašek, r. Pravda, ŽK: 2:5, 25 div.
Záhoří B – Hradiště B 3:1 (1:0)
Branky: 86. a 90. Volf, 22. Železný – 81. Kunt, r. Kalina, ŽK: 0:1, 150 diváků.
Vráž – Albrechtice n/Vlt. B 0:3 (0:1)
Branky: 24. Šabatka, 50. Gotfríd, 85. Seifert, r. Měchura, ŽK: 1:1, 20 diváků.
Podolí II B – Milenovice 5:5 (2:1) p.k. 0:3
Branky:,10. a 45. Levora, 53. a 66. Limberger, 66. Šlouf – 25., 65., 81., 90. Schánělec, 70. Černický, r. Tanáč, ŽK: 1:0, 42 diváků.

Tabulka

1. Králova Lhota   7 6 0 1 16:5 18
2. Záhoří B           7 5 0 2 25:15 15
3. Albrechtice B    7 4 0 3 20:12 13
4. KestřanyB        7 4 0 3 17:15 11
5. Milenovice        7 3 1 3 17:13 10
6. Hradiště B        7 3 0 4 15:13 9
7. Vráž                 7 2 0 5 9:20 6
8. Podolí II B        7 0 1 6 8:34 1

Příští kolo: Kestřany B – Milenovice, Hradiště B – Králova Lhota, Vráž – Záhoří B, Podolí II B – Albrechtice n/Vlt. B.

III. TŘÍDA, skupina II, 7. kolo

Slabčice – Kostelec n/Vlt. 1:3 (0:0)
Branky: 74. Čižikov – 49. Růžička, 52. Urych, 53. Palus, r. Měchura, bez karet, 25 diváků.
Vojníkov – Smetanova Lhota 5:1 (2:0)
Branky: 28. a 50. Kokrment, 22, Podr, 77. Polívka, 80. Habich – 81. Pavlát, r. Štěrba, ŽK: 1:1, 110 diváků.
Hrazánky – Kovářov B 1:1 (0:0)
Branky: 81. Brůžek – 65. Holub, r. Kalina, ŽK: , 100 diváků.
Božetice B – Sepekov B 0:3 (0:1)
Branky: 6. Kosobud, 58. Mácha, 78. Hrych, r. Šika, ŽK: , 30 diváků.

Tabulka

1. Kostelec n/Vlt.   7 6 0 1 19:11 16
2. Kovářov B         7 5 0 2 20:10 14
3. Sepekov B         7 4 0 3 22:12 14
4. Hrazánky          7 3 0 4 18:17 10
5. Božetice B         7 3 0 4 18:20 10
6. Vojníkov           7 3 0 4 21:20 9
7. Smet. Lhota B   7 3 0 4 12:17 9
8. Slabčice             7 1 0 6 7:30 2

Příští kolo: Hrazánky – Sm. Lhota B, Sepekov B – Kovářov B, Vojníkov – Kostelec n/Vlt., Božetice – Slabčice.