II. TŘÍDA, 6. kolo

Albrechtice n/Vlt. – Oslov 1:0 (1:0)
Branka: 30. Malý, r. Plaček, ŽK: 3:3, 40 diváků.
Semice – Bernartice B 3:1 (3:1)
Branky: 9. a 29. Veleman, 25. Holub – 37. Kučera, r. Landík, ŽK: 1:1, 80 diváků.
Mirotice – Čimelice B 0:1 (0:0)
Branky: 61. Vařenka, r.Měchura , ŽK: 1:1, 65 diváků.
Podolí II – Putim 1:1 (0:1), pen. 4:5
Branky: 87. Levora – 43. Sleza, r. Mráz, ŽK: 4:5, 50 diváků.
Protivín B – Skály 5:0 (3:0)
Branky: 7., 60. a 76. Sládek, 14. Soumar, 30. J. Křišťál, r. Žemlička, ŽK: 1:4, 150 diváků.
Borovany – Krč 7:5 (2:4)
Branky: 72., 83. a 86. Pícha (všechny z pen.), 27. Vlk, 35. Teringl, 52. Burda, 70. vlastní Kozma – 16. a 21. Anděl, 10. Smitka, 43. Klomfar, 47. Štumpfal, r. Peklo, ŽK: 2:2, 90 diváků.
Čížová B – Kovářov 0:5 (2:1)
Branky: 20. a 34. Buzek, 23. a 27. Holub, 87. Hubička, r. Koukol, ŽK: 2:1, 40 diváků.

Tabulka

1. Kovářov                   6 5 0 1 32:7  15
2. Borovany                 6 5 0 1 22:14  15
3. Putim                      6 4 1 1 18:6  14
4. Protivín B                 6 4 0 2 17:9  12
5. Semice                     6 4 0 2 15:10  12
6. Podolí II                   6 3 1 2 18:9  10
7. Bernartice B              6 3 0 3 16:9  9
8. Čížová B                   6 2 1 3 16:19  9
9. Krč                           6 3 1 2 8:12  9
10. Oslov                      6 2 0 4 10:17  6
11. Albrechtice n/Vlt.     6 2 0 4 4:12  6
12. Čimelice B               6 2 0 4 7:27  6
13. Mirotice                  6 0 1 5 1:14  2
14. Skály                      6 0 1 5 3:25  1

Příští kolo: Čimelice B – Protivín B, Kovářov – Mirotice, Bernartice B – Čížová B, Putim – Semice, Krč – Podolí II, Oslov – Borovany, Skály – Albrechtice n/Vlt.

III. TŘÍDA, skupina I, 6 kolo

Záhoří B – Králova Lhota 3:2 (2:1)
Branky: 13. a 71. P. Kápl, 14. Javůrek – 22. Müller (pen.), 88. Hanisch, r. Haviar, ŽK: 3:2, 60 diváků
Kestřany B – Podolí II B 3:0 kontumačně
Hosté se k utkání nedostali.
Milenovice – Vráž 5:0 (1:0)
Albrechtice n/Vlt. B – Hradiště B 2:1 (2:0)
Branky: 41. Šabatka, 45. Matouš – 51. Zabloudil, r. Štěrba, bez karet, 60 diváků.

Tabulka

1. Králova Lhota            6 5 0 1 15:5  15
2. Záhoří B                     6 3 2 1 22:14  12
3. Kestřany B                  6 3 1 2 17:14  11
4. Albrechtice n/V. B       6 3 2 1 17:12  10
5. Hradiště B                  6 3 0 3 14:10  9
    Milenovice                  6 3 0 3 12:8  9
7. Vráž                           6 2 0 4 9:17  6
8. Podolí II B                 6 0 0 6 3:29  0

Příští kolo: Králova Lhota – Kestřany B, Záhoří B – Hradiště B, Vráž – Albrechtice n/Vlt. B, Podolí II B – Milenovice.

III. TŘÍDA, skupina II, 6. kolo

Kovářov B – Vojníkov 4:1 (3:1)
Branky: 26. a 45. Škoch, 1. Novák, 88. Bílý – 21. Baček, r. Šika, bez karet, 30 diváků.
Smetanova Lhota B – Slabčice 1:0 (1:0)
Branky: 14. Barták, r. Tanáč, ŽK: 3:1, 42 diváků.
Kostelec n/Vlt. – Božetice B 0:2 (0:1)
Branky: 30. a 53. Pavlík, r. Koukol, ŽK: 5:1, ČK: 1:1 (90. Kubeš – 90. Stejskal, 50 diváků.
Sepekov B – Hrazánky 2:1 (2:0)
Branky: 13. Hlavín, 45. Hrych – 53. Dvořák, r. Kalina, ŽK: 0:3, 40 diváků.

Tabulka

1. Kostelec n/Vlt.       6 4 1 1 16:10  13
2. Kovářov B             6 4 0 2 19:9   12
3. Sepekov B            6 3 0 3 19:12   11
4. Božetice B             6 1 0 3 18:17  10
5. Hrazánky              6 3 0 3 17:16  9
6. Sm. Lhota B         6 3 1 2 11:12  9
7. Vojníkov              6 2 0 4 16:19  6
8. Slabčice                6 1 0 5 6:27  2

Příští kolo: Slabčice – Kostelec n/Vlt., Hrazánky – Kovářov B, Vojníkov – Sm. Lhota B, Božetice B – Sepekov B.