Výsledky zápasů 7. kola OP II. třídy mužů

Protivín – Na fotbalovém hřišti v Protivíně se v neděli v podvečer střetly šestý se čtvrtým celkem tabulky okresního přeboru – Protivín hostil Albrechtice nad Vltavou. Dal se očekávat vyrovnaný souboj, což se také potvrdilo.

Úvod zápasu nenabídl příliš pohlednou podívanou, obě strany se nejprve potřebovaly zahřát do provozní teploty. Z úseku plného nepřesností se jako první vymanili Albrechtičtí, kteří v 10. minutě zahrozili nepřesným pokusem Petra Velka. O dvě minuty později byl mnohem přesnější Martin Klimeš, jenže výborným zákrokem proti jeho střele se zaskvěl protivínský gólman Aleš Kubička. Ve 23. minutě zahrozili také domácí, když se obloučkem přes brankáře Pavla Sewalda snažil zakončovat Jaroslav Mikulenka, na čáře však zaskočili obránci. Sewald si pak poradil se štiplavou střelou Davida Růžičky.

Ve 35. minutě se ke slovu dostali opět hosté. A konkrétně Lukáš Pícha, jehož přímý volný kop rozehraný z místa těsně za vápnem skončil na spojnici břevna a tyče. Po následném závaru se znovu blýskl Aleš Kubička.

Střelci se do poločasu neprosadili a úspěšní nebyli ani po změně stran. Týmy si rozdělily po bodu a o bonusovém pro Protivín rozhodly penalty.

FK Protivín B – TJ Albrechtice nad Vltavou 1:0 (0:0) Pen: 5:4. Bez branek.

Další výsledky:

TJ Králova Lhota – TJ Sokol Záhoří 4:0 (1:0). Branky: 35. Hanisch Jakub, 46. Vařenka, 89. Mašek, 90. Mašek.
TJ Hradiště B – TJ Kostelec nad Vltavou 3:0 (1:0). Branky: 18. Kunt, 58. Kunt, 63. Suk.
TJ Sokol Bernartice B – TJ Sokol Čížová B 12:1 (4:1). Branky: 15. P. Šerhant 34. Syrovátka, 38. Kotšmíd, 46. Sláma, 58. Z. Šerhant, 60. Suchan, 68. Hrádek, 80. Buriánek, 18. P. Šerhant, 50. Syrovátka, 51. P. Šerhant, 76. Syrovátka – 13. Smola.
TJ Blaník Milenovice – SK Oslov 1:2 (1:0) Pen: 3:5. Branky: 15. Anděl – 51. Zajíček.
FK IPD Kestřany B – TJ Sokol Krč 4:0 (3:0). Branky: 23. Lebeda, 38. Voráček, 45. Mikas, 53. Zima.

Výsledky zápasů 5. kola OS III. třídy mužů

TJ Albrechtice n/V B – TJ Sokol Hrazánky 2:1 (0:1) Pen: 4:2. Branky: 89. Mauer – 23. Dvořák.
FC AL-KO Semice B – SK Skály 2:1 (0:1) Pen: 3:2. Branky: 16. Pekárek – 83. Hynouš (pen.).
TJ ZD Kovářov,,B“ – FK SDH Vráž 3:0 (2:0). Branky: 21. Janeček, 39. Holub, 73. Holub.
TJ Sokol Záhoří B – TJ Sokol Sepekov B 4:3 (0:2) Pen: 5:3. Branky: 63. Polívka, 70. Kápl, 85. Schön – 20. Koutník, 38. Koutník, 57. Havlíček.
TJ Božetice B – TJ Mirotice 7:1 (2:1). Branky: 8. Čipera, 30. Pavlík, 55. Horek, 61. Čipera, 65. Stejskal, 70. Straka, 79. Svěrák – 32. Hřebejk.