Hosté začali bez respektu, domácí se zase snažili soupeře zatlačit, ale k ohrožení branek docházelo jen střelami z dálky. V 16. min. přihrávka Šťastného před krum᠆lovskou branku nenašla adresáta.

Za minutu tvrdou střelu Voráčka vyrazil brankář Šiller na tyč a od ní putoval míč na roh. Za dvě minuty trestný kop Kunce gólman hostí vyrazil. Ve 23. min. centr Šťastného z trestného kopu zakončil Zušťák hlavičkou nad branku. Ve 33. min. se hostům zranil Dvořák, kterého nahradil Kroupa. Ve 40. min. korunovali domácí tlak přesnou hlavičkou Kubiše – 1:0.

V 50. min. po centru Šťastného hlavičkoval Voráček mimo, stejně jako za tři minuty Zahrádka. V 54. min. po faulu na Sajtla přímý kop Šťastného Šiller vyrazil. V 61. min. střelu Rosůlka gólman Vršecký nadvakrát kryl.

V 65. min. krumlovký P. Svoboda zblízka přestřelil. V 67. min. z dalšího trestného kopu tentokrát Šťastný mířil k tyči přesně – 2:0. Hosté dál  příkladně bojovali a to se jim vyplatilo: v 78. min. střídající Kodras tečovanou střelou snížil na 2:1.

V 87. min. založil Šťastný rychlou akci, přihrál Voráčkovi, ten se ve velkém vápně zbavil soupeře a předložil míč jako na podnose před branku Zahrádkovi, který hned z první poslal balon do sítě – 3:1. V nastaveném čase pěkně vystřelil Kalášek, ale Šiller byl připraven.

Branky: 40. Kubiš, 67. Šťastný, 87. Zahrádka – 78. Kodras. ŽK: Vršecký, Zahrádka, Šťastný – Klivanda, Dudák, Vacek, Šiller, Beránek, fauly 13:14, rohy 6:5, střely 12:6, mimo 5:6, 220 diváků, rozhodčí Zadinová – Vnuk, Melichar.

Písek: Vršecký – Sajtl, Šlehofer, Holub, Kubiš – Šťastný, Kunc, Kalášek, Zahrádka (90.+ 3 Klíma) – Voráček, Zušťák (84. Polodna).

Český Krumlov: Šiller – Beránek, Dvořák (35. Kroupa), Klivanda, Dudák – Vacek (79. Sláma), Novák (79. Hrabík), M. Svoboda, Wagner (69. Kodras) – P. Svoboda, Rosůlek.