Kouč Písku Ondřej Prášil při tom musel řešit řadu absencí. Hned šest hráčů do pole kvůli zranění nemohl nasadit od začátku utkání. „Díky kvalitní šířce kádru jsme se s tím vypořádali. Ale na prostřídání během zápasu už nám hráči chyběli," řekl Ondřej Prášil.

Utkání dobré úrovně rozhodla 18. minuta, kdy Jakub Held využil vyzaváhání brankáře Ondřeje Pávka v rozehrávce. Domácí záložník potrestal jeho nepovedený výkop od branky. O náhodu však nešlo. „Z poloviny je to gól trenéra. Ten nás upozorňoval, že se Vltavín snaží výkopy rozehrávat. Viděl jsem tak, jak gólman koukal na svého spoluhráče a tím jsem přihrávku čekal," popsal Jakub Held.

Ve zbytku utkání a hlavně ve druhém poločase se hrálo převážně na polovině Písku. „Už jsme nedokázali podržet balon," všiml si Ondřej Prášil.

Vltavín se však nemohl jen bezhlavě hnát za vyrovnáním. „Domácí zlobili z brejků a tím nám nedovolili hru úplně otevřít," poukázal Radek Kronďák, trenér Vltavínu.

Pražané z převahy vytěžili 
i několik šancí, žádnou z nich ale přesně nezakončili. „A naopak jsme soupeři gól nabídli na zlatém podnose," smutnil kouč Vltavínu.

Už v sobotu Písečtí odehrají další domácí utkání s Čáslaví. U Otavy po střetu s lídrem tabulky tentokrát přivítají soupeře z opačného pólu tabulky. „Naše role se teď obrátí. Musíme se nachystat na to, že budeme muset takzvaně dobývat branku soupeře. Na přípravu máme dva dny, snad se nám stihne některý z nemocných hráčů uzdravit," přeje si Ondřej Prášil.