Loňské prvenství v turnaji se nepodařilo obhájit celku FK Hradec Králové, který ve finálové skupině nestačil na pražské trio Sparta, Slavia, Dukla a skončil na čtvrtém místě.

Po bojích v základních skupinách se hrálo o konečné umístění.

Skupina o 13. - 16. místo

FC Písek 2 - Bohemians 1905 1:3, - Viktoria Žižkov 0:1, - FC Písek 1 4:2. Bohemians 1905 - Viktoria Žižkov 3:0, - FC Písek 1 0:1. FK Viktoria Žižkov - FC Písek 1 1:2.

Konečné pořadí

13. místo Bohemians Praha 1905 6:2 6, 14. FC Písek 1 4:4 4, 15. FK Viktoria Žižkov 2:4 4, 16. FC Písek 2 5:7 3 body.

Skupina o 9. - 12. místo

SK Dynamo České Budějovice - Viktoria Plzeň 2:2, - MŠK Kysucké Nové Mesto 1:1, - FK Mladá Boleslav 3:1. FC Viktoria Plzeň - MŠK Kysucké Nové Mesto 3:0, - FK Mladá Boleslav 1:1. MŠK Kysucke Nové Mesto - FK Mladá Boleslav 2:3.

Konečné pořadí:

9. místo FC Viktoria Plzeň 6:3 5, 10. SK Dynamo České Budějovice 6:4 5, 11. FK Mladá Boleslav 5:6 4, 12. MŠK Kysucké Nové Mesto 3:7 1 bod.

Skupina o 5. - 8. místo

FK Teplice - FA Josefa Masopusta 1:0, - 1. FK Příbram 3:1, - FK Jablonec 3:1. Fotbalová akademie Josefa Masopusta Most - 1. FK Příbram 2:1, - FK Jablonec 0:3. 1. FK Příbram - FK Jablonec 2:0.

Konečné pořadí

5. místo FK Teplice 7:2 9, 6. 1. FK Příbram 4:5 3, 7. FK Baumit Jablonec 4:5 3, 8. Fotbalová akademie Josefa Masopusta Most 2:5 3 body.

Skupina o 1. - 4. místo

AC Sparta Praha - FK Hradec Králové 3:0, - FK Dukla Praha 0:0, - SK Slavia Praha 1:1. FK Hradec Králové - FK Dukla Praha 0:2, - SK Slavia Praha 0:2. FK Dukla Praha - SK Slavia Praha 1:1.

Konečné pořadí

1. místo AC Sparta Praha 4:1 5, 2. SK Slavia Praha 4:2 5, 3. FK Dukla Praha 3:1 5, 4. FK Hradec Králové 0:7 0 bodů.

Individuální ceny

Nejlepší hráč turnaje: Patrik Vydra (AC Sparta Praha).

Nejlepší brankář: Filip Ulman (FK Dukla Praha).

Nejlepší střelec: Maxmilián Lehocký (AC Sparta Praha).

Cena Czech Sport Travel: Michal Patka (FA J. Masopusta Most).

Cena ředitele turnaje: Matouš Kačírek (FC Písek).

Ceny všem zúčastněným týmům předali ředitel turnaje Aleš Pavelka a Adolf Breibisch, otec tragicky zesnulého Martina Breibische. Poháry třem nejlepším celkům předala starostka Písku Eva Vanžurová.

Hlasy po turnaji

Pavel Pulec, trenér týmu SK Dynamo České Budějovice:

"S průběhem turnaje jsme maximálně spokojeni. Skvělá organizace a kvalitní obsazení. Pro nás je výborné, že se můžeme konfrontovat s celky, se kterými se nepotkáme v průběhu celé sezóny. Jen ať je více takových turnajů, jako je tento v Písku."

Robert Chládek, trenér družstva MŠK Kysucké Nové Mesto:

"Turnaj má vynikající organizaci. Rád bych pochválil naše kluky, kteří doma hrají třetí ligu a vlastně poprvé se potkávají s tak kvalitními českými týmy. A hrajeme s nimi vyrovnané partie, takže jsem spokojený. Pro mě coby trenéra, ale i pro hráče, je to obrovská zkušenost do budoucna, vždyť se zde střetáváme s českou špičkou této věkové kategorie. A to nás může výkonnostně posunout dopředu. Máte zde nádherný fotbalový areál, který vám můžeme jen závidět. Takových je na Slovensku velice málo. Budeme usilovat o to, abychom se turnaje zúčastnili i příští rok."

Adam Šimonovský, trenér družstva AC Sparta Praha:

"Z naší strany jsme velice spokojeni, všechno klape jak má. Já jsem na turnaji poprvé, ale kluci to tady znají už z předchozích ročníků. Protože liga je taková, jaká je, jsme rádi, že si můžeme zahrát s těmi nejlepšími celky. Tak náročné zápasy kluci potřebují a zvládají je dobře. V prvním utkání nám chvíli trvalo, než jsme se chytili, ale v dalších zápasech už hráči předvedli výkony podle našich představ. Teď jsme hráli s Duklou bez branek, ale na šance jsme vyhráli snad patnáct nula. Ale i proto je fotbal tak hezký, i když góly nepadají. Kluci se fotbalem dobře bavili a o konečné prvenství se zdravě poprali. Škoda, že se nám nepodařilo porazit tradičního soupeře, Slavii, ale i tak jsem spokojený." (smích)

Rostislav Kohoutek, trenér družstva SK Slavia Praha:

"Co se týká organizace turnaje musím říct, že byla výborná. V Písku jsme maximálně spokojeni. Všechno dobře funguje, těžko se mi hledají nějaké chyby. A proč je také hledat, když žádné nejsou. Jsme spokojeni s hracími plochami, se stravou, s organizací, prostě se vším.Co se týká výsledků, také s nimi jsem spokojený, ale herní projev družstva mohl být o něco lepší."

Aleš Pavelka, ředitel turnaje:

"Také letos jsme od zúčastněných týmů viděli vynikající výkony, prostě bylo vidět, že přijela kvalita. Družstva, která se vzájemně střetla ve finálové skupině turnaje, předvedla výborný fotbal, který se musel divákům líbit. Podle mého názoru Sparta vyhrála turnaj zaslouženě, protože v každém utkání měla herní převahu, ale svoje šance nedokázala proměnit v branky. Ale Slavia i Dukla se Spartě výkonnostně hodně přiblížily. Pro mě byl celý turnaj velkým fotbalovým zážitkem."