Písek B – Jankov 3:0 (2:0)

Písečtí doma nezaváhali, když Jankov poslali domů se třemi brankami. O ty první dvě se postaral v první půli dvakrát hlavou Guiti, ten třetí přidal po pauze Zahrádka. I hosté měli své možnosti, nicméně Varyše v domácí svatyni překonat nedokázali.

Branky: 13. a 26. Guiti, 65. Zahrádka. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 1:2 (Zahrádka – Fajtl, Šulc), 80 diváků.

FC Písek B: Varyš - Zach, Holub, Pichlík, Listopad (70. Markvart) – Zahrádka, Kalášek, Guiti, M. Novotný (55. P. Novotný) – Zušťák (65. Škulina), Zeman (83. Keclík). Trenér Jaroslav Kostka.

Čimelice – Třeboň 0:0

Hosté začali útočněji a v 5.minutě střílel Djurov, ale jeho pokus zastavil Slavík. Jinak nabídla první půle průměrnou podívanou, ze které vybočuje pouze 34. minuta, ve které byli po vzájemné strkanici vyloučeni domácí Růžička a Řezáč a hostující duo Straka-Šafránek. Ani ve druhé půli branka k vidění nebyla, nejblíže k ní měl v závěru Němec, ale z dorážky netrefil prázdnou branku.

Rozhodčí: Krauskopf. ŽK: 0:0, ČK: 2:2 (34. Růžička, 34. Řezáč – 34. Straka, 34. Štěpánek). 60 diváků.