FK Slavoj Český Krumlov – FK Protivín 2:2 (1:1)

Branky: Matuš, Carda –  Jaromír Vorel, Jan Vojta.

K vidění byly jak chyby a nepřesnosti, tak i pohledné kombinace a množství šancí.  Krumlovští se ujali vedení hned na začátku utkání. Obrana Protivína nestála na pevných nohách, a tak další šance Krumlova musel likvidovat Radek Hlaváč v brance.

Protivín však měl nebezpečnou ofenzivu. Dobrou a rychlou kombinací se dokázal také dostat na dostřel soupeřovy branky a Jaromír Vorel srovnal na 1:1.

Tento obraz hry přetrval i na začátku druhého poločasu. Krumlov odskočil o branku  a po patnácti minutách srovnal Jan Vojta na 2:2. Od této chvíle se hrál vyrovnaný zápas. Bojovné utkání i přes další šance na obou stranách skončilo remízou.

Sestava Protivína – 1. poločas: Hlaváč – Rothbauer, Štěpán, Štumpfal, Reidinger – Fiala, Zb. Vorel, Ruczkowski, Veselý – Jar. Vorel,  Sládek. 2. poločas: Hlaváč – Rothbauer, Štěpán, Štumfal, Reidinger – Křišťál, Jar. Vorel, P.Vlášek, Bartuška, J. Vojta, V. Mikulenka. Trenér Juraj Kobetič.

Přátelský fotbal žáků U14:

FC Písek – 1. FK Příbram 2:5 (1:3). Branky Písku: Petřík a Humr.

Starší přípravka FC Písek U10 sehrála v Třeboni třetí  kolo zimní halové ligy.

Výsledky: FC Písek – J. Hradec 10:0 (5:0). Branky: Tipanič 3, Polcar 2, Fiala 2, Fučík, Prajzler,  Gornický. SKP Č. Budějovice  – FC Písek 4:1 (3:0). Skóroval Fiala. FC Písek – SK Dynamo Č. Budějovice B 04 2:6 (0:2). Branky: Tipanič a Fučík.

Sestava FC Písek: Kozelka, Kračman – Polcar, Hřebejk, Smola, Nosek, Lochman, Lejčar Matyáš, Gornický, Fučík, Fiala, Tipanič, Páll Bobo, Prajzler, Hanus.