Branky: 34. Kovařík, 63. a 65. Struška. ŽK: M. Suchan – Lukáš. Rozhodčí: Kubr – Koval, Vrzal. Diváci: 100.

Sestava Milevka: Šmitmajer – Fiala, Suchan ( 46. Dvořák), Pacovský, M. Málek (81. Čanda) – Barda, Kuchař, Komárek, M. Málek – Škulina (67. M.  Suchan), Kosík.

Trenér milevského týmu Milan Pecka po utkání řekl:

„K zápasu jsme nastoupili velmi oslabeni o zraněné hráče  základní sestavy, přesto jsme do třicáté minuty byli aktivnější. Gól jsme ale nedali, naopak hosté z první vážnější akce šli do vedení. Hosté  působili fotbalověji po celý zápas a ještě přidali dva slepené góly. A bylo rozhodnuto. Nedoléčený Suchan, který nastoupil do utkání, aby týmu pomohl, to odnesl, když si natažený sval natrhl. Takže máme další další komplikace v sestavě pro příští utkání.

Jelikož ale jdeme vlastní cestou, byli do kádru zařazeni hráči  z béčka a  dorostu. První zápas v divizi si odbyl sedmnáctiletý  odchovanec Čanda. Samozřejmě, že boj o záchranu v divizi bude komplikovaný. Podzimní sezonu musíme nějak dohrát. Zasvěcení ale ví, že takto poskládaný tým jen s bojovností asi nevystačí. Máme před sebou ještě čtyři kola, tak se pokusíme uhrát co nejlepší  výsledky. Kluci to musí zkusit. Žádný zápas není předem prohraný."

MILAN PECKA