LOKOMOTIVA VESELÍ NAD LUŽNICÍ  –  FC PÍSEK B 0:3 (0:2)

Domácí začali dobře a vypracovávali si šance, které ale vždy vychytal písecký brankář Satrapa. Ve 21. min. se za obranu domácích dostal Zahrádka, ale Basíka nepřekonal. Ve 28. min. zahrával písecký Šťastný trestný kop, Basík míč vyrazil do Vančaty a  od  jeho zad se balon odrazil do sítě – 0:1.

Ve 33. min. se odhodlal k sólu talentovaný Šťastný, narazil si míč s Chytrým, položil  Basíka na zem a skóroval do prázdné branky – 0:2.
Ve 39. min. mohl snížit Sokolt, ale Satrapa byl vynikající a svoji branku uchránil. Ve 45. min. se nedohodl domácí brankář s Lukášem, ale Hronek jejich nabídkou ke skórování pohrdl.

Ve druhém poločase se hned v úvodu dostal do šance střídající Vrána, ale Satrapa pokračoval ve svém představení a opět skvěle zasáhl. V 62. min.  se k míči dostal matador Sokolt, jenomže Satrapa reflexivně zachránil.

Domácí se stále tlačili dopředu, čehož  hosté využívali k rychlým brejkům. V 68. min. již Veselští zvedali ruce, ale ani Petr  zblízka  Satrapu nepřekonal. V 70. min. vybojoval písecký Keclík míč,předal ho Zahrádkovi a ten nadvakrát překonal Basíka – 0:3.

Zápas se pak už jen dohrával a skončil zaslouženým vítězstvím píseckých fotbalistů.

Branky: 27. vlastní Vančata, 32. Šťastný, 70. Zahrádka. Rozhodčí Kopačka – Šimšík, Vítek,  ŽK: 1:1 (Sokolt – Mojtezík), 60 diváků. Sestavy mužstev:

Veselí: Basík – Čížek, Vančata, J. Lukáš, Kubec – Petr – Lhotka (46. Vrána), Fiala, Čech – Sokolt (80. Vrána), Mikeska. Trenér Roman Lukáč.

Písek B: Satrapa – Rozhoň, Pastyrik, Pichlík, Kaderka – Hronek (75. Motejzík), Trantina, Keclík, Šťastný (78. Jirsa)  – Zahrádka, Chytrý. Trenér František Bican.

JAN RŮŽIČKA