Zdarma tedy půjdou ti, co se narodili od 12. do 18. května, a také ti, kteří ve stejné době měli svátek. Ledoví mužové Pankrác, Servác a Bonifác a s nimi i Přemyslové, Žofie, Sofie, Anety a Nataši tudíž půjdou v neděli na fotbal zdarma…

Přinášíme program fotbalových zápasů na jihu Čech na tento víkend.

Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 17 hod.

Pátek

KP PŘÍPRAVKY: Prachatice – Strakonice (16), Strakonice – Dynamo ČB (Prachatice), Prachatice – Dynamo (18).

COCA-COLA CUP: krajské kolo v Temelíně (10).

Sobota

DIVIZE: Čížová – Tachov.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Veselí – Písek B, Čimelice – Osek (10.15), Bavorovice – Hluboká (10), Soběslav – Rudolfov, Dražice – Dačice.

I. A TŘÍDA: Olešník – Protivín, Vodňany – Týn, S. Ústí – D. Bukovsko, Ševětín – Katovice, Mirovice – Planá, T. Sviny – Loko ČB, Slavia ČB – Velešín, Roudné B – Vacov, Borovany – D. Voda, Hrdějovice – N. Ves/Brloh.

I. B TŘÍDA: V. Brod – Dříteň, H. Planá – Kaplice B, Sedlec – Č. Krumlov B, Frymburk – Lhenice (13.30), K. Újezd – Křemže, Nemanice – Větřní (10.15), Přídolí – Zliv (13.30), Husinec – Čkyně, Lažiště B – Štěkeň, Poříčí – Strunkovice, Chelčice – Bělčice, Blatná – Sousedovice, Božetice – Řepeč/Opařany, Záhoří – Sepekov, Sm. Lhota – Jistebnice (14.30), M. Tábor – Větrovy (10.30), Bechyně – Chýnov, Lomnice – Slavonice, N. Bystřice – Lišov, N. Včelnice – Temelín.LIGA DOROSTU: FC Písek – Doubravka (10.15).

LIGA ML. DOROSTU: Táborsko – Slavia Praha (10.15 Kvapil.).

LIGA ST. ŽÁCI: J. Hradec – Vlašim (10 Vajgar).

ČEZ KP DOROSTU: Milevsko – J. Hradec (10), Loko ČB – Č. Krumlov (14), Slavia ČB – Hluboká/Olešník (10), Čt. Dvory – Lomnice (10), Táborsko B/Chotoviny – Blatná (10 Chotoviny), Strakonice – Břilice (10 Fezko), SKP ČB B – Roudné (10), Rudolfov – Prachatice (10).

ČEZ I. A DOROSTU: H. Stropnice – Lišov (10), Kaplice – Hrdějovice (10), Mladé – Větřní (10), Mirovice/Čimelice – Protivín (10 Mirovice), Vacov – Sedlice (10), Čkyně – Osek/Strakonice B (10), Bernartice – Bechyně (10), Kunžak – Ml. Vožice (10), M. Tábor – Soběslav (13.30), N. Včelnice – Kovářov (10).

ČEZ KP ŽÁCI: M. Tábor – Čt. Dvory (10 Svépomoc), Táborsko B – T. Sviny/H. Stropnice (10 Souken.ík, Loko ČB – Břilice/Třeb. (10).

ČEZ I. A ŽÁCI: Dačice – K. Újezd (9.30), Volyně – Hradiště (10), Vimperk – Zliv (9), Písek B – Čimelice/Mirovice (10 Putim).

KP ŽENY: Borovany – Hradiště (14), Protivín – S. Ústí (14), Mokré – Lažiště (13).

TURNAJOVĚ: E. ON Ju ior Cup žáků U10 ve Strakonicích (9 ČZ).

Neděle

II. LIGA: Táborsko – Třinec (Soukeník), Dynamo ČB – Karviná (Střelecký ostrov).

DIVIZE: Táborsko B – Č. Krumlov (10.15 Svépomoc), J. Hradec – Sušice (Vajgar).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Jankov – Roudné, Třeboň – Sedlice (10.30), Prachatice – Lažiště.

I. A TŘÍDA: Branice – Želeč, Bernartice – Hradiště, Vimperk – Čt. Dvory (14), Kaplice – Netolice.

I. B TŘÍDA: Kestřany – Stachy, Osek B – Záblatí (15), Mirotice – R. Hory (13), Malšice – Kluky (15), Třebětice – K. Řečice (15), Ledenice – J. Hradec B, Soběslav B – Suchdol (Myslkovice), Č. Velenice – Klikov.

II. LIGA DOROSTU: Táborsko – SKP ČB (Kvapil.).

LIGA ML. ŽÁCI: J. Hradec – Prachatice (10 Tyrš.),Písek – Benešov (10), Dynamo ČB – Vlašim (10 Složiště).

ČEZ I. A DOROSTU: Borovany/Trh. Sviny – Olešník/Hluboká (10 T. Sviny), N. Hrady – Suchdol (10), Borek – K. Újezd (10), Strunkovice /Bavorov – Mirotice (14 Strunkovice), Volyně – Hradiště (13), Vl. Březí – Vodňany (10.30), S. Hoštice/Souse­dovice – Netolice (14 S. Hoštice), Sepekov – N. Bystřice (10), Dačice – Veselí (10).

ČEZ KP ŽÁCI: Chotoviny – Blatná (10), Strakonice – SKP ČB (10 ČZ), Roudné – Milevsko (9), Č. Krumlov – Slavia ČB (10).

ČEZ I. A ŽÁCI: Lomnice – Soběslav/Veselí (10), Rudolfov – N. Včelnice (10), Č. Velenice – Kaplice (10), Hluboká – Suchdol (9), Hrdějovice /Nemanice – Borovany (9 Hrdějovice), Protivín – Osek (12.30), Vodňany – Vacov/Zdíkov (10), Netolice – Týn (10).

ČEZ KP PŘÍPRAVKY: Loko ČB – Táborsko (10), Písek – Dynamo B (11 S. Vrbné), Písek – Táborsko (12 S. Vrbné), Loko ČB – Dynamo B (13), Milevko – Třeboň (10), Třeboň – T. Sviny/H. Stropnice (11 Milevsko), Milevsko – T. Sviny/H. Stropnice (12), Sokol JH – Č. Krumlov (15 Tyrš.), SKP ČB – M. Tábor (16 Tyrš. JH), SKP ČB – Č. Krumlov (Tyrš. JH), Sokol JH – M. Tábor (18 Tyrš.).

DIVIZE ŽENY: Blatná – H. Bříza (10.30).

KP ŽENY: S. Ústí – Protivín (14).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Táborsko – Teplice (Soukeník).