SK BENEŠOV – FC ZVVZ MILEVSKO 2:1 (1:1)

K dohrávce do Benešova se milevským hráčům jelo veseleji než před deseti dny, a to z důvodu jistoty divizní záchrany. Jelikož den před tím Roudné prohrálo v Chrástu, nemohlo se již bodově na Milevsko dotáhnout, takže tým FC ZVVZ měl  jistotu záchrany v soutěži.

Přesto chtěli prestižním utkání hráči obou týmů zanechat dobrý dojem a předvést co nejlepší výkon. Zápas začal oboustranně svižně a obě mužstva si vytvořila dobré šance.

Ty nebezpečnější byly na kopačkách fotbalistů Milevska. Ale jak už to bývá, gól padl na druhé straně. Ve 20. min. po dlouhém autovém vhazování si v tísní srazil Suchan balon do vlastní branky – 1:0.

Ve 33. min. kopal hostující Komárek trestný kop z 25 metrů a míč skončil v síti –  1:1. Ještě do přestávky se gólman hostí Šmitmajer blýskl skvělým zákrokem, Kosík pěkným únikem a dorážka Vodňanského minula soupeřovu branku.

Ve druhém dějství byly opět k vidění šance na obou stranách. Když už se zdálo, že se týmy rozejdou smírně, domácí přitlačili soupeře a v 88. min. rozhodli o svém vítězství. Po prohození milevské obrany Krejza strhl šťastné vítězství na stranu Benešova – 2:1.

K poslednímu zápasu sezony odjíždějí milevští hráči v sobotu do Prahy na Admiru,  která už je jistým postupujícím týmem do ČFL.

Branky: 20. vlastní Suchan, 88. Krejza – 33. Komárek. Rozhodčí Novotný – Haleš, Slavíček.

Milevsko: Šmitmajer – J. Kosobud, Suchan, Pacovský, J.  Málek – Vodňanský (84. Jelínek), Komárek, Kuchař, M. Málek, Barda (76. Dvořák) – Kosík. Trenér Jaroslav Vavroch.

MILAN PECKA