V předehrávce úvodního jarního kola krajského přeboru přivítali fotbalisté Čimelic vedoucí mužstvo tabulky z Dražic. Hrálo se na hřišti s umělým trávníkem v Milevsku.

Od začátku utkání byla hra pomredakceěrně vyrovnaná. Ve 21. minutě nastřelil dražický hráč břevno čimelické branky. Ve 24. minutě hostující Pösinger utekl po levé straně hřiště a nahrál Fialovi, ten si poradil s domácí obranou a vstřelil první gól utkání –  0:1.

Ve 32. minutě kopali Čimeličtí z malého vápna nepřímý kop Řezáčem, ten ale bohužel mířil nad branku hostí. Ve 44. minutě zahrávali Čimeličtí rohový kop Neklem, míč si našel Hálu a ten hlavou mířil těsně nad soupeřovu branku. Poločas utkání tak skončil 1:0 pro Dražice.

Ve druhém poločase byli Čimeličtí po celou dobu v mírné převaze a dražické fotbalisty přehrávali. A na obou stranách se kopalo několik rohových kopů.

V závěru utkání, konkrétně v 88. minutě, nařídil hlavní rozhodčí proti domácím přímý kop za zcela vymyšlený faul. K míči se postavil Šahajda a technickou střelou poslal míč do branky, kterou střežil Fajfrlík, a upravil tak na konečných 0:2.

Branky: 24. Fiala, 88. Šahajda. ŽK: 3:1 (Řezáč, Trantina, Červenka – Kromka), rozhodčí  Chlaň –  Tesař, Hanzal, 60 diváků.

Čimelice: Fajfrlík – Hála, Němec, Trantina, Škulina (85. Červenka) – Řezáč, Nekl, Froněk (53. Varhan), Pávec – Nosek, Císař. Trenér Jan Růžička.

Dražice: Cimburek – Hojdar, Šahajda, Veselý, Valášek – Fiala, Voneš, Janouch (58. Horka), Novotný (75. Kromka) – Fara, Pösinger.

Čimeličtí přezimují v tabulce KP na jedenáctém místě (zisk 18 bodů), jarní část zahájí 15. března 2014 venku s Rudolfovem.