Atraktivní fotbalové dopoledne připravili žáci SK Dynamo svým rodičům a také početnému zástupu diváků. Ligový zápas s Plzní se totiž odehrál na hlavním českobudějovickém stadionu na Střeleckém ostrově. K nejlepším hráčům domácího týmu, který po boji prohrál 1:3, patřil Pavel Hezoučký.

V úvodu zápasu s Plzní jste kazili dost jednoduchých přihrávek, nepodepsala se na vás nervozita?

Myslím, že nervozitou to nebylo. Oni na nás vlétli, tlačili nás, nějak jsme to přežili, až pak jsme hru srovnali. Škoda, že jsme nevyužili některé šance.

Jak se vám hrálo na hlavním stadionu?

Byl to super zážitek, krásný pocit. Je skvělé, že jsme si tady mohli zahrát. Škoda, že jsme nevyhráli. Je to tu perfektní, prostě super.

Jak popíšete průběh sezony, ve které hrajete s Dynamem „spodní" ligovou skupinu?

Začátek nám moc nevyšel, na podzim to bylo špatné. Zvedli jsme to, škoda, že jsme se nedostali do té lepší skupiny. Můžeme teď ukázat, že jsme do ní patřili, myslím, že to potvrzujeme.

27. května bude v Loučovicích zahájen 3. ročník turnaje Magic Cup, jak na něj vzpomínáš?

Hrál jsem tam dvakrát, letos je to pro 2001, já už hrát nemůžu. Pro hráče je to skvělá příležitost zahrát si s Otawou z Kanady, s Jekatěrinburgem z Ruska, s Bratislavou. Ubytování je tam skvělé, výborně se o nás organizátoři starali. Pro každého je zážitek, když si tento turnaj může zahrát.

Okolo tebe se objevila informace, že tě láká pražská Sparta. To je tajemství?

Teď už ne. Nevím, co k tomu mám říct. Je to pravda. Asi už jsem rozhodnutý, chtěl bych to zkusit.