Pátek
III. LIGA: Písek – Slavia Praha B (18).

Sobota
DIVIZE: J. Hradec – Mýto (10:30 Vajgar), Čížová – Klatovy (13:30).

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Hradec Králové (12 na Složišti).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Táborsko B – Lom u Tábora (10:15 Svépomoc), Protivín – Milevsko, Rudolfov – Olešník, S. Ústí – Dražice, Blatná – Jankov.

I. A TŘÍDA: Roudné – Semice (10), Čt. Dvo᠆ry – N. Ves (10:15), Prachatice – Sousedovice, Planá – Vimperk, Lhenice – T. Sviny, Kovářov – M. Tábor (10), N. Včelnice – Bernartice, Dačice – Veselí, Ševětín – Loko ČB, Týn – Nemanice.

I. B TŘÍDA: Chvalšiny – Loučovice (10:30), Boršov – T. Sviny B (0:30), Dříteň – Frymburk, Zl. Koruna – Netolice, Hrdějovice – Větřní, S. Hoštice – Volyně (10:30), Kestřany – Bělčice (10:30), Osek B – Sedlice, Strunkovice – Stachy, Želeč – Chotoviny (10:30), Planá/L. – Větrovy (10:30), Mirovice – Božetice, Sepekov – Ml. Vožice, Slavonice – Ledenice, K. Řečice – D. Bukovsko.

DIVIZE DOROSTU: SKP ČB – Táborsko B (10).

DIVIZE ŽÁCI: Písek – Střešovice (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Písek (9 Soukeník).

KP DOROSTU: Vodňany/Dříteň – Prachatice (9:30), Protivín – Slavia ČB/Borovany (9:30), Č. Krumlov – Čt. Dvory/Rudolfov (10), Třeboň – M. Tábor (10 Břilice), Hradiště/ Písek B – Netolice/ Vitějovice (10 Kluky).

I. A DOROSTU: Hrdějovice – H. Stropnice/ N. Hrady (10), Hluboká – Mladé (10), Bělčice /Kasejovice – Vacov (10 Bělčice), Vl. Březí – Volyně/Češtice (10), Čkyně/Šum.Hoštice – Blatná (10 Čkyně), J. Hradec – S. Ústí (10 Tyrš.), Veselí/Týn – Větrovy (10 Veselí), Sepekov /Milevsko B – N. Bystřice/Slavonice (10 Sepekov).

KP ŽÁCI: M. Tábor/Větrovy – Kaplice (9:30 Viktoria), Strakonice – Hradiště/Písek B (10 na ČZ), Loko ČB – Vimperk (10).

I. A ŽÁCI: Mladá Vožice – Křemže/Holubov (10), Soběslav – Veselí (10).

DIVIZE ŽENY: Borovany - Plzeň.

Neděle
III. LIGA: Táborsko – Vltavín (Kvapil.).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Třeboň – Osek (10:30), Lažiště – Č. Krumlov, Strakonice – Čimelice (na Fezku).

I. A TŘÍDA: Velešín – Vodňany, Kaplice – Olešnice, Hluboká – Lišov, Chýnov – Slavia.

I. B TŘÍDA: K. Újezd – Sedlec, Roudné B – D. Dvořiště, Prachatice B – Čkyně (10:30 Záblatí), Husinec – Cehnice (10:30), Vacov – Dražejov, Milevsko B – Kluky, Březnice – Hradiště, Chyšky – Řepeč/Opařany, Třebětice – Studená, Suchdol – Buk, Neplachov – Mladé, Č. Velenice – N. Bystřice, Třeboň B – Lomnice(14:30 Břilice).

DIVIZE DOROSTU: Loko ČB – Roudné (10).

LIGA ŽÁCI: Dynamo – Bohemians (13 na Složišti).

LIGA ML. ŽÁCI: Dynamo ČB – Aritma (10 Složiště), SKP ČB – Plzeň (11).

KP DOROSTU: Milevsko – Vimperk (10).

I. A DOROSTU: H. Planá/Frymburk – Větřní /Loučovice (10 H. Planá), K. Újezd/Velešín – D. Voda (10 K. Újezd), Zliv – Jankov (10), Trh. Sviny – Kaplice/V. Brod, Soběslav – Jistebnice (10), Ml. Vožice – Kunžak/Studená (10), Lomnice/Ševětín – Lišov (10 Ševětín).

KP ŽÁCI: Čt. Dvory – J. Hradec (9:30), Prachatice – Č. Krumlov (10), Volyně/Češtice – Roudné/T. Sviny (10 Volyně), Třeboň – Milevsko (10 Břilice).

I. A ŽÁCI: Slavia ČB – Lomnice/Ševětín (10), Rudolfov – D. Voda (10), Hradiště B – Týn (10), Vacov/Čkyně – Sedlec (10 Vacov), Netolice/Chelčice – Protivín (10), Blatná – Vodňany (10).

DIVIZE ŽENY: Třeboň – Blatná, Hradiště – Protivín.

OFS Č. BUDĚJOVICE
Sobota
PŘEBOR: Žabovřesky – Hluboká B, Zliv – Římov, Borek – Srubec, Úsilné – Borovany.

III. TŘÍDA: Čt. Dvory B – Chrášťany, Mladé B – Č. Dub, Dívčice – K. Újezd B, Lišov B – Lipí (Štěpánovice), Včelná – Mokré.

Neděle
PŘEBOR: Loko B – D. Voda, Rudolfov B – Olešník B, Jankov B – N. Hrady (v Dubném).

III. TŘÍDA: Vrábče – H. Stropnice, Týn B – N. Hodějovice.