Sobota
DIVIZE: Dynamo ČB B – Přeštice (10:15 na Složišti), Katovice – Čížová, Soběslav – Hořovicko.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Osek – Rudolfov (10), Č. Krumlov – Táborsko B, Olešník – Strakonice, Milevsko – Třeboň, Čimelice – Blatná.

I. A TŘÍDA: N. Ves – Roudné (10:15), Semice – Velešín (11), Sousedovice – Čt. Dvory (11), Vimperk – Prachatice, Vodňany – Lhenice, T. Sviny – Kaplice, Loko ČB – Hluboká (10:15), Nemanice – Dačice, Veselí – N. Včelnice, M. Tábor – Chýnov, Slavia ČB – Ševětín.

I. B TŘÍDA: Větřní – Chvalšiny (11), Loučovice – Dříteň (14), Sedlec – Netolice, Frymburk – K. Újezd, D. Dvořiště – Boršov, Zlatá Koruna – Roudné B, S. Hoštice – Vacov (11), Dražejov – Osek B, Sedlice – Strunkovice, Stachy – Prachatice B, Čkyně – Husinec, Cehnice – Kestřany, Bělčice – Volyně, Kluky – Mirovice, Chotoviny – Březnice, Božetice – Chyšky, Řepeč/Opařany – Sepekov, Větrovy – Želeč, Ml. Vožice – Planá/L., Lomnice – Třebětice, Studená – Slavonice, Č. Ve᠆lenice – Ledenice, N. Bystřice – Neplachov, D. Bukovsko – Třeboň B.

DIVIZE DOROSTU: Strakonice – Hořovicko (10 na Fezku), Táborsko B – Domažlice (10:15 Viktoria).

DIVIZE ŽÁCI: SKP ČB – Admira (10).

KP DOROSTU: Slavia ČB/Borovany – Vodňany/Dříteň (9), Prachatice – Hradiště/ Písek B (10), Netolice/Vitějovice – Milevsko (10 Vitějovice), Čt. Dvory/Rudolfov – Protivín (10 Čt. Dvory).

I. A DOROSTU: Kaplice/V. Brod – Hluboká (10), Jankov – K. Újezd/Velešín (10), Mladé – Hrdějovice (10), Čkyně/Š. Hoštice – Volyně/ Češtice (10 Čkyně), Kunžak/Studená – Veselí /Týn (10 Studená), Jistebnice – Sepekov /Milevsko B (10).

KP ŽÁCI: Roudné/T. Sviny – M. Tábor/ Větrovy (9 Roudné), Vimperk – Strakonice (10), Milevsko – Volyně/Češtice (11).

I. A ŽÁCI: Lomnice/Ševětín – D. Voda (10 Ševětín), Veselí – Rudolfov (10), Hradiště B – Vacov/Čkyně (10).
ČL ŽENY: Mokré – Příbram (11).

DIVIZE ŽENY: Blatná – Borovany (13).

Neděle
I. LIGA: Dynamo Č. Budějovice – Karviná (na Střeleckém ostrově).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Jankov – Lažiště, Lom – S. Ústí (Svépomoc), Dražice – Protivín.

I. A TŘÍDA: Olešnice – Planá, Bernartice – Kovářov, Lišov – Týn.
I. B TŘÍDA: T. Sviny B – Hrdějovice (Slavče), Hradiště – Milevsko B, Mladé – Suchdol, Buk – K. Řečice.

II. LIGA DOROSTU: Dynamo B – Benešov (10:15 na Složišti), Táborsko – Most (10:15 Viktoria), Písek – Pet. Plzeň (13).

DIVIZE DOROSTU: Roudné – Klatovy (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Strakonice – Dynamo ČB (10), Písek – SKP ČB (10).

KP DOROSTU: Met. Tábor – Č. Krumlov (10 Viktoria), Vimperk – Třeboň (10).

I. A DOROSTU: Větřní/Loučovice – Zliv (10 Loučovice), H. Stropnice /N.Hrady – H. Planá /Frymburk (10 H. Stropnice), D. Voda – T. Sviny (10), Bělčice/Kasejovice – Blatná (10 Bělčice), Vacov – Vl. Březí (10), N. Bystřice /Slavonice – Ml. Vožice (10 Slavonice), Větrovy – Lomnice/Ševětín (10 Větrovy), Lišov – J. Hradec (10:30), S. Ústí – Soběslav (10).

KP ŽÁCI: Č. Krumlov – Loko ČB (9:30), Hradiště /Písek B – Čt. Dvory (10 Hradiště), J. Hradec – Třeboň (10 Tyrš.), Kaplice – Prachatice (10).

I. A ŽÁCI: Křemže/Holubov – Soběslav (10 Holubov), Slavia ČB – Ml. Vožice (13:30), Týn – Vodňany (10), Protivín – Blatná (10), Sedlec – Netolice/ Chelčice (14).

DIVIZE ŽENY: S. Ústí – Hradiště (14), Třeboň – Kaplice.

Pondělí
KP DOROSTU: Český Krumlov – Slavia ČB/ Borovany (11).

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
PŘEBOR: D. Voda – Úsilné, Srubec – Jankov B, Borovany – Borek, N. Hrady – Zliv, Římov – Žabovřesky.

III. TŘÍDA: Mokré – Týn B, N. Hodějovice – Lišov B, Č. Dub – Čt. Dvory B, H. Stropnice – Včelná, Lipí – Mladé B (15).

IV. TŘÍDA: Borovany B – Koloděje (10:15), Boršov B – Pištín, Hrdějovice B – D. Voda B, Zborov – Ševětín B, Kamenná – Č. Dub B.

Neděle
PŘEBOR: Hluboká B – Rudolfov B, Olešník B – Loko B (15 Temelín).

III. TŘÍDA: Chrášťany – Dívčice, K.Újezd B – Vrábče.