Sobota
DIVIZE: J. Hradec – Katovice (10:30 Vajgar), Čížová – Přeštice (13:30), Soběslav – Dynamo B.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Táborsko B – Jankov (10:15 Svépomoc), Protivín – Lom (15), Rudolfov – Milevsko, Sez. Ústí – Č. Krumlov, Blatná – Strakonice, Osek – Olešník.

I. A TŘÍDA: Čt. Dvory – Vimperk (10:15), Roudné – Sousedovice (12), Lhenice – Semice (12:30), Vodňany – T. Sviny, Prachatice – Olešnice, Planá – Kaplice, Kovářov – Veselí (10), N. Včelnice – Dačice (15), Ševětín – M. Tábor, Lišov – Nemanice, Týn Loko ČB.

I. B TŘÍDA: Boršov – Zl. Koruna (12), Frym᠆burk – Netolice (13), Hrdějovice – D. Dvořiště, Dříteň – Chvalšiny, S. Hoštice – Dražejov (12), Kestřany – Čkyně (12), Strunkovice – Osek B (13), Volyně – Cehnice, Planá nad Luž. – Řepeč/Opařany (10:30), Želeč – Ml. Vožice (12), Sepekov – Božetice, Větrovy – Chotoviny, Mirovice – Hradiště, K. Řečice – Mladé, D. Bukovsko – Lomnice, Slavonice – Třebětice.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Příbram (11 na Složišti).

DIVIZE DOROSTU: SKP ČB – Příbram (11).

KP DOROSTU: Slavia ČB/Borovany – Prachatice (10 Slavia), Třeboň – Netolice/ Vitějovice (10 Břilice).

I. A DOROSTU: Hluboká – D. Voda (10), Hr᠆dějovice – Kaplice/V. Brod (10), Blatná – Vacov (10), Volyně/Češtice – Bělčice/ Kasejovice (10 Volyně), Sepekov/Milevsko B – Soběslav (10 Sepekov), J. Hradec – Větrovy (10 Tyršův st.).

KP ŽÁCI: Roudné/T. Sviny – Kaplice (9 Trh. Sviny), M. Tábor/Větrovy – Milevsko (9:30 Viktoria), Strakonice – Č. Krumlov (10 ČZ), Loko ČB – Prachatice (10).

I. A ŽÁCI: D. Voda – Veselí (9:30), Ml. Vožice – Lomnice/Ševětín (10), Soběslav – Slavia ČB (10), Vodňany – Protivín (10).

DIVIZE ŽENY: Borovany – Třeboň (14), Hradiště – Plzeň.

Neděle
III. LIGA: Táborsko – Rakovník (Kvapil.).
KRAJSKÝ PŘEBOR: Třeboň – Dražice (10:30), Lažiště – Čimelice (15).

I. A TŘÍDA: Velešín – N. Ves (15), Hluboká – Slavia ČB, Chýnov – Bernartice.

I. B TŘÍDA: T. Sviny B – Větřní (15 Slavče), Roudné B – Sedlec, K. Újezd – Loučovice, Husinec – Stachy (10:30), Prachatice B – Sedlice (10:30 Záblatí), Vacov – Bělčice, Chyšky – Kluky (15), Milevsko B – Březnice, Třeboň B – Buk (15 Břilice), Neplachov – Ledenice, Suchdol – N. Bystřice, Č. Velenice – Studená.

DIVIZE DOROST: Loko ČB – Sedlčany (10).

LIGA ŽÁCI: Dynamo ČB – Příbram (13 na Složišti).

DIVIZE ŽÁCI: Táborsko – Písek (10 Svépomoc), SKP ČB – T. Praha (11).

LIGA ML. ŽÁCI: Strakonice – SKP ČB (10 na ČZ), Dynamo ČB – Sparta (10 Složiště).

KP DOROSTU: Milevsko – Hradiště/Písek B (10), Vodňany/Dříteň – Čt. Dvory/Rudolfov (10 Vodňany), Č. Krumlov – Vimperk (10), Protivín – Met. Tábor (10).

I. A DOROSTU: K. Újezd/Velešín – Zliv (10 K. Újezd), T. Sviny – Jankov (10), H. Planá/ Frymburk – Mladé (10 H. Planá), H. Stropnice /N. Hrady – VětřníLoučovice (10 Stropnice), Vl. Březí – Čkyně/Š. Hoštice (10), Veselí /Týn – N. Bystřice+Slavonice (10 Veselí), Lomnice/Ševětín – Kunžak/Studená (10 Ševětín), Ml. Vožice – Jistebnice (10), Lišov – S. Ústí (10:30).

KP ŽÁCI: Čt. Dvory – Vimperk (9:30), Volyně /Češtice – J. Hradec (10 Volyně), Třeboň – Hradiště/Písek B (10).

I. A ŽÁCI: Rudolfov – Křemže/Holubov (10), Hradiště B – Netolice/Chelčice (9:30), Blatná – Sedlec (10), Vacov/Čkyně – Týn nad Vltavou (10 Vacov).

KP PŘÍPRAVKY: ve Vimperku (12:30, Vimperk, M. Tábor, JFA ČB, Milevsko), v Prachaticích (13, Prachatice, Loko ČB, SKP ČB, Blatná), ve Strakonicích (14 na ČZ, Strakonice, Táborsko, Veselí, Písek), v J. Hradci (14 Tyrš., J. Hradec, Dynamo, Třeboň).

DIVIZE ŽENY: Kaplice – Protivín (15).

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
PŘEBOR: Borek – Dobrá Voda (15), Úsilné – Olešník B, Římov – Hluboká B, Žabovřesky – N. Hrady, Zliv – Srubec.

III. TŘÍDA: H. Stropnice – Mokré, Včelná – K. Újezd B, Dívčice – Černý Dub.

IV. TŘÍDA: Boršov B – D. Voda B, Pištín – Borovany B, Koloděje – Kamenná (16).

Neděle
PŘEBOR: Jankov B – Borovany (15 Dubné), Loko B – Rudolfov B (15).

III. TŘÍDA: Vrábče – Chrášťany (15), Mladé B – N. Hodějovice, Čt. Dvory B – Lipí, Lišov B – Týn B (Štěpánovice).

IV. TŘÍDA: Ševětín B – Hrdějovice B (15), Černý Dub B – Zborov.