Pátek
I. A TŘÍDA: T. Sviny – N. Ves u ČB (17:30).

Sobota
DIVIZE: Táborsko B – Dobříš (10:15 Soukeník), J. Hradec – M. Lázně (10:30 Vajgar), Soběslav – Tachov (15:30).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Roudné – Hluboká (10), Osek – Třeboň (13:30), Č. Krumlov – Rudolfov, Olešník – Dražice, Čimelice – Želeč, Katovice – Lom u Tábora.

I. A TŘÍDA: Loko ČB – Bavorovice (10:15), Lhenice – Planá u ČB (13:30),Slavia ČB – Lažiště, Větřní – Vimperk, Vodňany – Semice, Dačice – N. Včelnice (10), Planá/L. – Lišov (10:30), Veselí – Týn (16), Met. Tábor – Čt. Dvory.

I. B TŘÍDA: D. Dvořiště – K. Újezd (13:30), H. Planá. – Boršov (13:30), Zl. Koruna – Netolice, Frymburk – Roudné B, Loučovice – Hrdějovice, Dražejov – Sousedovice (15), Bělčice – Vacov, Čkyně – Chelčice, Strunkovice – Stachy, Sedlice – Prachatice B, Volyně – Osek B, Řepeč/Opařany – Větrovy (10:30 Řepeč), Putim – Kluky, Chotoviny – Sepekov, Božetice – Chyšky, Kovářov – Mirovice, Lomnice – Mladé (10:15), Ledenice – D. Voda, N. Bystřice – Suchdol.

DIVIZE DOROSTU: Strakonice – Klatovy (10 Fezko).

DIVIZE ŽÁCI: Písek – Braník (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Třeboň – Plzeň (10).

KP DOROSTU: Slavia ČB/Borovany – Hra᠆diště/Písek B (10 Slavia), Blatná/Bělčice – M. Tábor (10 Blatná).

I. A DOROSTU: Hrdějovice – Mladé (10), Suchdol/H. Stropnice – Větřní/Loučovice (10 H. Stropnice), Kaplice/V. Brod – Zliv (10 Kaplice), Jankov – T. Sviny (10), Vitějovice/ Netolice – Mirotice (10 Netolice), Poříčí/Stř. Hoštice – Vacov (10 Poříčí), Čkyně/ Šum. Hoštice – Volyně/Češtice (10 Čkyně), Kunžak /Studená – S. Ústí (10 Studená), J. Hradec – N. Bystřice/Slavonice (10 Tyršův st.).

KP ŽÁCI: Č. Krumlov – Blatná (10), Prachatice – Čt. Dvory (10).

I. A ŽÁCI: D. Voda B/Třeboň B – Slavia ČB (9:30 D. Voda), Veselí – T. Sviny (10), Rudolfov – Ml. Vožice/R. Hory (10), Volyně/Vlach. Březí – Týn (10 Vl. Březí).

DIVIZE ŽENY: Kaplice – Třeboň (14), Hradiště – J. Hradec, S. Ústí – Protivín.

Neděle
KRAJSKÝ PŘEBOR: Jankov – Blatná, Milevsko – Protivín.

I. A TŘÍDA: Strakonice – Prachatice (na Fezku), Bernartice – Chýnov, S. Ústí – Ševětín, Nemanice – Milevsko B.

I. B TŘÍDA: Velešín – Sedlec (15), Kaplice – Dříteň, Vl. Březí – Cehnice (15), Ml. Vožice – Král. Lhota, Hradiště – D. Bukovsko, Třebětice – Slavonice (15), Olešnice – K. Řečice (15), Č. Velenice – Třeboň B.

II. LIGA DOROSTU: Písek – Sokolov (11), Dynamo B – Most (13 Složiště), Táborsko – Plzeň B (14:30 Soukeník).

DIVIZE DOROSTU: Roudné – Rakovník (10).LIGA ML. ŽÁCI: Dynamo – Táborsko (10 na Složišti).

KP DOROSTU: Vodňany/Dříteň – Prachatice (10), Čt. Dvory/Rudolfov – Vimperk (10 Čt. Dvory), Loko ČB – Č. Krumlov (10), Lom᠆nice/Ševětín – SKP ČB (14 Ševětín).

I. A DOROSTU: D. Voda B/Třeboň B – Velešín/K. Újezd (10 D. Voda), Bělčice B/ Blatná B – Protivín (11:30 Bělčice), Osek – Vl. Březí (14), Jistebnice – Dačice/St.Hobzí (10), Soběslav – Veselí (10), Větrovy – Chotoviny /Ml. Vožice (10).

KP ŽÁCI: M. Tábor/ Větrovy – Roudné (9:30 Viktoria), Hradiště/Písek B – Strakonice (10 Hradiště), J. Hradec – Třeboň/D. Voda (10 Vajgar), Kaplice – Loko ČB (10), Milevsko – Vimperk (13:30).

I. A ŽÁCI: Lomnice/Ševětín – Suchdol/H. Stropnice (10), Vacov – Písek C (10), Netolice – Protivín /Záhoří (10).

KP PŘÍPRAVKY: v Č. Budějovicích (9.30 Složiště, J. Hradec, Třeboň, Dynamo, 14 na SKP, Blatná, Prachatice, Loko ČB, SKP A), ve Veselí (10 Písek, Strakonice, Táborsko, Veselí) a v Táboře (10 na Meteoru, Milevsko, Vimperk, SKP B, Meteor Tábor).

DIVIZE ŽENY: Borovany –Blatná.

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
OKRESNÍ PŘEBOR: Jankov B – H. Stropnice (Dubné), Žabovřesky – Zliv, Úsilné – Římov.

III. TŘÍDA: Chrášťany – Dívčice, Č. Dub – Borek, N. Hrady – Mladé B.

IV. TŘÍDA: Koloděje – Č. Dub B (16), Zborov – Čt. Dvory B, Kamenná – Pištín, N. Hodějovice – Borovany B.

Neděle
OKRESNÍ PŘEBOR: T. Sviny B – Olešník B (15 Slavče), Neplachov – Srubec (v D. Bukovsku), Hluboká B – Borovany, Rudolfov B – Loko B.

III. TŘÍDA: Hrdějovice B – Včelná (10), Lipí – K. Újezd B (15), Vrábče – Mokré (15), Týn B – Lišov B.

IV. TŘÍDA: Boršov B – Ševětín B (14:30).