Pátek
DIVIZE DOROSTU: Táborsko B – Rakovník (14 na Soukeníku).

Sobota
III. LIGA: Písek – Dobrovice (10:15).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Č. Krumlov – Roudné, Olešník – Čimelice, Katovice – Osek, Blatná – Třeboň, Lom u Tábora – Rudolfov (Svépomoc), Dražice – Protivín.

I. A TŘÍDA: Lhenice – Slavia ČB (13), Semice – Bavorovice (13), Vimperk – Lažiště (15), Planá u ČB – Loko ČB, Prachatice – Nová Ves, Trh. Sviny – Vodňany, Dačice – Met. Tábor (10), Čt. Dvory – Ševětín (10:15), Planá/Luž. – Bernartice (10:30), N. Včelnice – Lišov (13), Nemanice – S. Ústí, Milevsko B – Veselí.

I. B TŘÍDA: Hrdějovice – Sedlec (13), Netolice – Boršov (14), Dříteň – Dol. Dvořiště, Loučovice – Zl. Koruna, Dražejov – Strunkovice (13), Stachy – Vacov (15), Chelčice – Cehnice, Sedlice – Čkyně, Volyně – Vl. Březí, Božetice – Řepeč/Opařany (13), Větrovy – Králova Lhota (13 Lom u Tábora), Sepekov – Kluky, Hradiště – Chotoviny, Mirovice – Ml. Vožice, Kovářov – Putim, D. Bukovsko – Chyšky, Studená – Č. Velenice (13), Suchdol – D. Voda (13:30), K. Řečice – Mladé, Slavonice – Třeboň B.

DIVIZE DOROSTU: Roudné – Plzeň (10), Třeboň -Sedlčany (10 Břilice).

DIVIZE ŽÁCI: SKP ČB – Libuš (15:15).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Aritma (10), Písek – Dynamo ČB (13)

KP DOROSTU: Lomnice/Ševětín – Blatná/ Bělčice (10 Lomnice), Milevsko – Loko ČB (10), Prachatice – SKP ČB (10).

I. A DOROSTU: Hrdějovice – Jankov (10), Hluboká – D. Voda B/Třeboň B (10).
KP ŽÁCI: M. Tábor/Větrovy – Hradiště/ Písek B (9:30 Viktoria), Loko ČB – Milevsko (10), Vimperk – Strakonice (10), Čt. Dvory – Třeboň/D. Voda (13), Blatná – Roudné (10).
I. A ŽÁCI: T. Sviny – D. Voda B/Třeboň B (9), Ml. Vožice/R. Hory – Soběslav (10 Ml. Vožice), Vodňany – Netolice (10).
DIVIZE ŽENY: Kaplice – S. Ústí (14), Protivín – Třeboň (15), J. Hradec – Borovany (16).

Neděle
II. LIGA: Dynamo Č. Budějovice – Pardubice (14:30 na Střeleckém ostrově).

DIVIZE: Táborsko B - Hořovicko (10:15 Soukeník).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Jankov – Milevsko, Hluboká – Želeč.

I. A TŘÍDA: Strakonice – Větřní (na Fezku), Chýnov – Týn.

I. B TŘÍDA: Kaplice – H. Planá, Roudné B – K. Újezd, Velešín – Frymburk, Prachatice B – Sousedovice (10:30 Záblatí), Osek B – Bělčice (15), Olešnice – N. Bystřice (15), Třebětice – Lomnice (15).

II. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Příbram (11 na Složiště), Táborsko – Písek (14 Soukeník).

DIVIZE ŽÁCI: Táborsko – Střešovice (10 na Svépomoci).

KP DOROSTU: M. Tábor – Č. Krumlov (10 Viktoria), Vimperk – Hradiště/Písek B (10), Vodňany/Dříteň – Čt. Dvory/Rudolfov (10 Vodňany).

I. A DOROSTU: K. Újezd/Velešín – Mladé (10 Velešín), Zliv – Větřní/Loučovice (10), Trh. Sviny – Suchdol/H. Stropnice (14), Sepekov /Milevsko B – Kunžak/Studená (10 Sepekov), Dačice/St. Hobzí – Větrovy (10 Dačice), N. Bystřice/Slavonice – Veselí (10 N. Bys.), S. Ústí – Chotoviny/Ml. Vožice (10).

KP ŽÁCI: Kaplice – J. Hradec (10), Prachatice – Č. Krumlov (11).

I. A ŽÁCI: Lomnice/Ševětín – Veselí (10 Lomnice), Slavia ČB – Rudolfov (13:30), Hradiště B – Volyně/Vl .Březí (9:30), Protivín/ Záhoří – Písek C (10), Vacov – Strakonice B (10).

DIVIZE ŽENY: Hradiště – Domažlice (13).

OFS Č. BUDĚJOVICE
Sobota
PŘEBOR: Borovany – Srubec (10:15), Římov – H. Stropnice, Zliv – Olešník B, Jankov B – Žabovřesky (Dubné).
III. TŘÍDA: Borek – Včelná (15), Dívčice – K. Újezd B, N. Hrady – Chrášťany, Týn B – Lipí.
IV. TŘÍDA: N. Hodějovice – Zborov, Ševětín B – Borovany B, Čt. Dvory B – Kamenná.

Neděle
PŘEBOR: Loko B – T. Sviny B (15), Úsilné – Hluboká B, Rudolfov B – Neplachov.

III. TŘÍDA: Vrábče – Č Dub (15), Mladé B – Mokré, Lišov B – Hrdějovice B.

IV. TŘÍDA: Sedlec B – Koloděje (15), Černý Dub B – Pištín.