VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

České Budějovice - Fotbalové soutěže v kraji o víkendu pokračují a magnetem bude nedělní utkání Dynama s Vítkovicemi, které začíná v 17 hodin (jinak jsou úřední začátky už v 16:30 hodin).

14.9.2018
SDÍLEJ:

Minule s Ústím fotbalisté Dynama doma vyhráli 2:0 (na snímku Roman Wermke v souboji s Miskovičem), uspějí i v neděli doma s Vítkovicemi?Foto: Deník/ Jan Škrle

Sobota
III. LIGA: Písek – Převýšov (10:15).

DIVIZE: Táborsko B – Rakovník (10:15 na Soukeníku).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Č. Krumlov – Hluboká, Dražice – Želeč, Blatná – Protivín, Olešník – Milevsko, Roudné – Čimelice, Katovice – Rudolfov.

I. A TŘÍDA: Lhenice – Bavorovice (13), Planá u ČB – Lažiště, Vodňany – Loko ČB, Větřní – Slavia ČB, T. Sviny – Semice, Dačice – Lišov (10), Planá/L. – Chýnov (10:30), N. Včelnice – Čt. Dvory (13), Nemanice – Týn, M. Tábor – Sez. Ústí.

I. B TŘÍDA: Frymburk – D. Dvořiště (13), Zl. Koruna – H. Planá, Loučovice – Sedlec, Dříteň – Boršov, Dražejov – Stachy (13), Osek B – Cehnice (15), Volyně – Vacov, Sedlice – Sousedovice, Strunkovice – Bělčice, Čkyně – Vl. Březí, Řepeč/Opařany – M. Vožice (10:30 Řepeč), Chotoviny – Putim, Božetice – Větrovy, D. Bukovsko – Sepekov, Mirovice – Kluky, Kovářov – Král. Lhota, Hradiště – Chyšky, Studená – D. Voda (13), Lomnice – Slavonice, K. Řečice – Suchdol, N. Bystřice – Ledenice.

DIVIZE DOROSTU: Třeboň – Příbram (10 Břilice), Táborsko B – sedlčany (10:15 Viktoria).

DIVIZE ŽÁCI: Písek – Libuš (13).

KP DOROSTU: Blatná/Bělčice – Loko ČB (9), Čt. Dvory/Rudolfov – Slavia ČB/ Borovany (10 Čt. Dv.), Prachatice – Vimperk (10).

I. A DOROSTU: Hrdějovice – K. Újezd/ Velešín (10), Hluboká – Mladé (10), Jankov – Suchdol/H. Stropnice (10), Vitějovice/ Netolice – Volyně/Češtice (10 Netolice), Poříčí/ S. Hoštice – Vl. Březí (10 Poříčí), Sepekov/ Milevsko B – Chotoviny/Ml. Vožice (10 Sepekov), Jistebnice – Větrovy (10).

KP ŽÁCI: Loko ČB – Třeboň/D. Voda (10).
I. A ŽÁCI: T. Sviny – Suchdol/H. Stropnice (9), D. Voda B/Třeboň B – Rudolfov (9:30 D. Voda), Veselí – Soběslav (10), Lomnice/ Ševětín – Ml. Vožice/R. Hory (10 Ševětín), Vacov – Vodňany (10), Strakonice B – Netolice (10 na ČZ).
ČL ŽENY: Mokré – Příbram (10:30).
DIVIZE ŽENY: Borovany – J. Hradec (14).

Neděle
II. LIGA: Dynamo ČB – Vítkovice (17 Střelecký ostrov).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Jankov – Osek, Lom u Tábora – Třeboň (na Svépomoci).

I. A TŘÍDA: Prachatice – Vimperk (10), Strakonice – N. Ves (na Fezku), Bernartice – Veselí, Milevsko B – Ševětín.

I. B TŘÍDA: Kaplice – K. Újezd, Velešín – Roudné B, Hrdějovice – Netolice, Prachatice B – Chelčice (14 Záblatí), Olešnice – Mladé (15), Třebětice – Č. Velenice (15).

II. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB B – Kladno (11 na Složišti), Táborsko – Met. Praha (14:30 na Soukeníku).

DIVIZE DOROSTU: Roudné – Rokycany (10).

DIVIZE ŽÁCI: SKP ČB – Střešovice (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Aritma (10), Třeboň – Dynamo ČB (10 Hliník).

KP DOROSTU: Vodňany/Dříteň – SKP ČB (10), Milevsko – Hradiště/Písek B (10), Lom᠆nice /Ševětín – M. Tábor (14).

I. A DOROSTU: D. Voda B/Třeboň B – Kaplice/V. Brod (10 D. Voda), T. Sviny – Zliv (14), Bělčice B/Blatná B – Čkyně/Š. Hoštice (10 Bělčice), Mirotice – Protivín (10), Osek – Vacov (13), J. Hradec – Kunžak/Studená (10 Tyrš.), Soběslav – N. Bystřice/Slavonice (10), Dačice/St. Hobzí – S. Ústí (10 Dačice).

KP ŽÁCI: M. Tábor/Větrovy – Strakonice (9:30 Viktoria), Blatná – Čt. Dvory (9:30), Kaplice – Vimperk (10), Č. Krumlov – Roudné (10), Hradiště/Písek B – Milevsko (10 Kluky), Prachatice – J. Hradec (14).

I. A ŽÁCI: Týn – Protivín/Záhoří (10), Hradiště B – Písek C (14).

DIVIZE ŽENY: S. Ústí – Kaplice (14), Blatná – VS Plzeň (15), Třeboň – Protivín.

KP PŘÍPRAVKY: ve Strakonicích (11 na ČZ, Vimperk, Třeboň, M. Tábor, Strakonice), v Jindř. Hradci (13:30 Tyrš., SKP ČB A, Dynamo ČB, Prachatice, J. Hradec), v Písku (14, Blatná, Táborsko, Loko ČB, Písek), v Č. Budějovicích (15 na SKP, Veselí, Milevsko, SKP ČB B).

SOUTĚŽE OFS ČB

Sobota
OKRESNÍ PŘEBOR: Jankov B – Zliv (Dubné), Římov – Borovany, Žabovřesky – T. Sviny B.

III. TŘÍDA: Mladé B – Dívčice, N. Hrady – Mokré, Č. Dub – Hrdějovice B, Chrášťany – Lipí.

IV. TŘÍDA: Ševětín B – Pištín (13), N. Hodějovice – Č. Dub B, Zborov – Boršov B.

Neděle
OKRESNÍ PŘEBOR: Loko B – Srubec (15), Úsilné – H. Stropnice (15), Rudolfov B – Olešník B, Hluboká B – Neplachov.

III. TŘÍDA: Vrábče – Borek (15), Lišov B – K. Újezd B (Štěpánovice), Týn B – Včelná.

IV. TŘÍDA: Sedlec B – Kamenná (15), Čtyři Dvory B – Borovany B.

Autor: Bohumil Ortman

14.9.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 14 500 Kč Montážní dělníci mechanických zařízení OPERÁTOR VÝROBY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14500 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: CIZ, Pracoviště:Faurecia Automotive CR s.r.o., Pracovní náplň:, - podíl na výrobě jednotlivých komponentů na výrobní lince a následné montáži výfuků a katalyzátorů, zkušební doba 3 měsíce, Vhodné i pro absolventy., , Nabízíme:, Práce na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu., Variabilní složka mzdy., Příplatky za odpolední a noční., Příplatek za práci v nepřetržitém provozu., Příspěvek na praní., 20 dní dovolené., Ubytování na naší ubytovně s příspěvkem., Příspěvek na vlastní ubytování., Příspěvek na stravování., Výhodné telefonní tarify., Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek, , Požadujeme:, - schopnost oblsuhy jednoduchých strojů a zařízení; praxe v automobilovém průmyslu výhodou, ochotu pracovat ve směnném provozu, fyzickou zdatnost, zdravotní způsobilost, Kontakt: bezplatná linka tel. 800 310 013; tel. +420 739 486 012, email: dana.velkova@dpwork.cz.. Pracoviště: Dp work s.r.o. - pracoviště faurecia automotive, Průmyslová, č.p. 466, 397 01 Písek 1. Informace: Zdeněk Roušal, +420 607 525 225. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 18 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci ASISTENT/KA LOGISTIKY A DOPRAVY. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: , - administrativní činnost, - příprava podkladů pro dispečery nákladní dopravy, příprava podkladů a zpracování mezd řidičů nákladní dopravy, komunikace s obchodními partnery, Požadujeme:, - dobrá znalost NJ a práce na PC (MS Excel), pečlivost, samostatnost, ŘP sk. B , uvítáme: praxi v oboru, flexibilitu, komunikativnost, spolehlivost, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, Kontakt: meininger@piseckalesni.cz. Pracoviště: 1. písecká lesní a dřevařská, a.s., 397 01 Písek 1. Informace: Jana Meininger, . Výroba - Výroba Montážní dělník 14 500 Kč Montážní dělníci mechanických zařízení OPERÁTOR VÝROBY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: CIZ, Co budete dělat?, - podílet se na lisování a montáži automobilových součástí a průmyslových výrobků., Požadujeme:, - fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav, uvítáme praxi v oblasti automotive nebo sériové výrobě., Vhodné i pro absolventy., Nabízíme:, - práci na HPP s možností kariérního růstu, - variabilní složku mzdy 0 - 3 000,- Kč/měsíc, - příplatek za odpolední a noční směnu, - příplatek za práci ve ztížených podmínkách, - 5 dní dovolené navíc, - stravenky, - možnost ubytování s příspěvkem nebo příspěvek na vlastní ubytování, - výhodné telefonní tarify, - zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.. Pracoviště: Dp work s.r.o. - interplex precision engineering czech republic s.r.o. písek, Za Pazdernou, č.p. 1531, 397 01 Písek 1. Informace: Zdeněk Roušal, +420 607 525 225. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 74 Kč Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) ŘIDIČI DODÁVKY SK. B. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 74 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: CIZ, Požadavky: , ŘP skup. B, trestní bezúhonnost, Náplň práce:, Mezinárodní přeprava po celé EU, přeprava zboží, nepravidelná pracovní doba občas i víkendy, odjezd z centrály okolo 6:00 hod.. Pracoviště: Ms transport, s.r.o.- pracoviště topělecká, Topělecká, č.p. 376, 397 01 Písek 1. Informace: Michal Schwarz, +420 724 060 061.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Podzim zakončili fotbalisté Semic vítězně

KESTŘANY. V horní řadě stojí (zleva): trenér Petr Pankrác, zdravotnice Jarmila Hoštičková, trenér Radek Uhlík st., Jan Zima, Marek Pospíšil, kapitán mužstva Luboš Kaderka, Pavel Drahoš ml., Petr Mikas, David Urban, Petr Hoštička, Jindřich Voráček, Roman K

Podzim v okresním přeboru skončil

Nesmírně cenné tři body trefil hokejistům Motoru na Kladně Zdeněk Doležal

Kladno – Hokejisté ČEZ Motoru vyhráli ve šlágru 23. kola první Chance ligy na Kladně 3:2. Další zápas odehrají Jihočeši v pondělí v Ústí nad Labem (18).

Josef Talafous nadchl Gerberu a ve strhující bitvě urval titul mistra republiky

České Budějovice – Byl jednoznačně králem večera. Josef Talafous z Gladiators Gym České Budějovice dostal narvanou Gerberu do varu, když na závěr Gladiators Night vybodoval v pětikolovém duelu svého soupeře Pavla Hvězdu z Prahy a stal se poprvé v kariéře mistrem republiky asociace WMC v thajském boxu.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 15 12 1 2 37:11 37
2. FC Viktoria Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3. AC Sparta Praha 15 9 3 3 28:12 30
4. FK Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6. FC Fastav Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7. FC Slovan Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8. FK Mladá Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9. SFC Opava 15 5 2 8 20:23 17
10. FK Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT