Není-li uvedeno jinak,úřední začátky jsou v 17 hodin.

Pátek
I. B TŘÍDA: D. Bukovsko – Třebětice (17:30).

I. A DOROSTU: Dačice/St. Hobzí – J. Hradec (17:30 Dačice).

PŘÁTELSKY: bývalí spoluhráči Davida Lafaty při jeho benefici v Olešníku.

Sobota
III. LIGA: Písek – Chrudim (10:15), Čížová – Zápy (13:30).

DIVIZE: Č. Krumlov – Mar. Lázně (10:30), Roudné – K. Vary (17).

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Plzeň (11 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Dačice – Třeboň, Želeč – Milevsko, N. Včelnice – S. Ústí, Čimelice – Osek, Dražice – Katovice, Protivín – Olešník.

I. A TŘÍDA: Bavorovice – Slavia ČB (10), Týn – Loko ČB, Blatná – Planá, Větřní – Sedlec, Čt. Dvory – Veselí (10:15), Ševětín – Met. Tábor (10:15), T. Sviny – Planá/L. (13:30), Nemanice – Bernartice, D. Voda – Chýnov.

I. B TŘÍDA: Klikov – Loučovice (13:30), Boršov – Zl. Koruna (13:30), Dříteň – Stachy (10), Lažiště – Cehnice (10:15), Netolice – Sousedovice (13:30), Zdíkov – Čkyně (13:30), Lhenice – Vl. Březí, Volyně – Vacov B, Kovářov – Božetice (13:30), Semice – Chyšky (13:30), Kluky – Bělčice (16), Mirovice – Putim, Kestřany – Podolí, Sedlice – Sepekov, Chotoviny – Řepeč/Opařany (13:30), R. Hory – Lišov, Slavonice – N. Bystřice, K. Řečice – Třeboň B.

DIVIZE DOROSTU: Prachatice – Rokycany (10), Táborsko B – Přeštice (10:15 na Míru).

KP DOROSTU: Roudné – Č. Krumlov (9:30), Lomnice – Loko ČB (10), Strakonice – Čtyři Dvory (10 Fezko).

I. A DOROSTU: Mladé – Kaplice/V. Brod (10), Suchdol – Rudolfov (10), Č. Velenice – Větřní/Loučovice (10), K. Újezd/Velešín – Zliv/Olešník (10), Hluboká – Hrdějovice (10), Malonty/D. Dvořiště – Borovany (10 D. Dvořiště), Katovice /Dražejov – Volyně/Čestice (10 Katovice), Mirotice – Vimperk (10), Sepekov /Milevsko B – N. Bystřice (10 Sepekov), Jistebnice – Kunžak/Studená (10).

KP ŽÁCI: Blatná – Loko ČB (9), Met. Tábor/ Větrovy – J. Hradec (9:30 Viktoria).

I. A ŽÁCI: T. Sviny – Kunžak/Strmilov (9), Dačice/Třebětice – D. Voda B/Třeboň B (9:30 Dačice), Veselí – N. Bystřice/Chlum (10), Vodňany – Vl. Březí (10).

Neděle
DIVIZE: Soběslav – Hořovicko.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Táborsko B – J. Hradec (10:15 Soukeník), Hluboká – Rudolfov.

I. A TŘÍDA: Prachatice – Vimperk (10), Vacov – Velešín, Strakonice – Vodňany (na Fezku), Hrdějovice – J. Hradec B (10), Milevsko B – Lom u Tábora.

I. B TŘÍDA: Olešnice – Frymburk (15), Roudné B – Ledenice, Suchdol – N. Ves, Kaplice – Chvalšiny, K. Újezd – N. Ves/Brloh, Chelčice – Strunkovice (10:15), Osek B – Hradiště (15), Malšice – Lomnice(15), Ml. Vožice – Jistebnice.

KP DOROSTU: SKP ČB – M. Tábor (10), Milevsko – Vodňany/Dříteň (10), S. Ústí – Hradiště (10), Trh. Sviny – Slavia ČB (14).

I. A DOROSTU: Zdíkov/Stachy – Blatná (10 Zdíkov), Vacov – Protivín (10), Chotoviny – Větrovy (10), Týn – Soběslav (10).

KP ŽÁCI: Roudné – Milevsko (9:30), Třeboň /D. Voda – Č. Krumlov (10 Třeboň), Čtyři Dvory/Zliv – Hradiště (13).

I. A ŽÁCI: Kaplice – Slavonice/St. Město (10), Suchdol/Č.Velenice – Lomnice/ Ševětín (10 Č. Velenice), Protivín/Záhoří – Týn (10 Protivín), Netolice – Vacov (10), Slavia ČB – Rudolfov (13:30).
KP PŘÍPRAVKY: v Č. Budějovicích (10 Složiště), J. Hradec, Třeboň, Dynamo) a na SKP (14, Vodňany, Prachatice, Loko ČB, SKP ČB), v Táboře (10 Meteor, Milevsko, Č. Krumlov, Veselí, M. Tábor), ve Vimperku (13:30 Písek, Strakonice, Táborsko, Vimperk).

SOUTĚŽE OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
OKRESNÍ PŘEBOR: Zliv – Úsilné (10:15), Římov – D. Voda B, H.Stropnice – Neplachov, Mladé – Borovany, N. Hrady – Srubec.

III. TŘÍDA: Koloděje – Žabovřesky (16), Piš᠆tín – Lipí, Boršov B – Ševětín B, K. Újezd B – Sedlec B, Kamenná – Č. Dub A, Včelná – T. Sviny B, Rudolfov B – Mokré.

Neděle
OKRESNÍ PŘEBOR: Olešník B – Hrdějovice B (15 Temelín), Jankov B – Hluboká B (Dubné).

III. TŘÍDA: Loko B – Dívčice (15), Borek – Chrášťany, Týn B – Č. Dub B, Čt. Dvory B – Zborov (10:15), Lišov B – Vrábče, Ledenice B – Mladé B.