VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

České Budějovice - V dalším kole fotbalové II. ligy se oba jihočeské týmy představí doma: FC MAS Táborsko hraje v sobotu na hřišti v Kvapilově ulici se Znojmem, Dynamo Č. Budějovice v neděli na Střeleckém ostrově změří své síly se Sokolovem.

20.4.2018
SDÍLEJ:

V Sokolově Dynamo vyhrálo 1:0 (na snímku Petrik Čavoš), uspěje i v nedělní odvetě doma? Už v sobotu hraje doma i Táborsko se Znojmem (začátky obou utkání v 17 hodin).Foto: Deník/ Jan Škrle

Začátky obou utkání jsou shodně v 17.00 hodin, kdy na jihu Čech - pokud není uvedeno jinak - jsou i úřadní začátky.

Sobota
II. LIGA: Táborsko – Znojmo (Kvapil.).

III. LIGA: Písek – Brozany (10:15), Čížová – Štěchovice (13:30).

KRAJSKÝ PŘEBOR: J. Hradec – Osek (10:30 Vajgar), Olešník – Rudolfov, Dražice – Hluboká, Protivín – Čimelice, Katovice – S. Ústí,
Dačice – N. Včelnice.

I. A TŘÍDA: Prachatice – Vacov (10), Vimperk – Loko ČB (15), Blatná – Velešín, Větřní – Bavorovice, Vodňany – Slavia ČB, Hrdějovice – D. Voda (10), Planá/L. – Bernartice (10:30), T. Sviny – M. Tábor (13:30), J. Hradec B – Veselí (14:30 Vajgar), Nemanice – Čt. Dvory, Milevsko B – Ševětín.

I. B TŘÍDA: Klikov – K. Újezd (13:30), Chvalšiny – Ledenice, Frymburk – Nová Ves u ČB, Loučovice – Zl. Koruna, Zdíkov – Netolice (13:30), Stachy – Cehnice (15), Dříteň – Lhenice, Volyně – Vl. Březí, Strunkovice – Sousedovice, Kovářov – Chyšky (13:30), Mirovice – Kluky, Božetice – Podolí, Putim – Sepekov, Malšice – Lišov (14), Jistebnice – Řepeč /Opařany (14), K. Řečice – Chotoviny, Lomnice – Třebětice, D. Bukovsko – Slavonice.

DIVIZE ŽÁCI: SKP ČB – Vyšehrad (11).

KP DOROSTU: Roudné – Met. Tábor (9:30), Hradiště – Slavia ČB (10), Milevsko – SKP ČB (10), Strakonice – T. Sviny (10 Fezko).

I. A DOROSTU: Rudolfov – Kaplice/V. Brod (10), Mladé – K. Újezd/Velešín (10), Č. Velenice – Hluboká (10), Suchdol – Borovany (10), Čkyně/Š. Hoštice – Volyně/Čestice (10 Čkyně), Vitějovice/Netolice – Zdíkov/ Stachy (10 Vitějovice), Mirotice – Vacov (10), Týn – Větrovy (10).

KP ŽÁCI: Loko ČB – Hradiště (10), Vimperk – Č. Krumlov (10), Třeboň/D. Voda – M. Tábor /Větrovy (10), Strakonice – Milevsko (10 ČZ).

I. A ŽÁCI: T. Sviny – Veselí (9), Dačice/ Třebětice – Kaplice (9:30 Dačice), Lomnice/ Ševětín – Kunžak/Strmilov (10 Lomnice), So᠆běslav – N. Bystřice/Chlum (10).

DIVIZE ŽENY: J. Hradec – Domažlice (16), Hradiště – Protivín.

Neděle
II. LIGA: Dynamo ČB – Sokolov (na Střeleckém ostrově).

DIVIZE: Jankov – M. Lázně.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Táborsko B – Želeč (10:15 Soukeník), Třeboň – Milevsko (10:30).

I. A TŘÍDA: Planá u ČB – Sedlec (15), Strakonice – Týn.(Fezko), Lom – Chýnov.

I. B TŘÍDA: Olešnice – Boršov (15), Kaplice – N. Ves/Brloh, Roudné B – Suchdol, Chelčice – Lažiště (10:15), Vacov B – Čkyně, Osek B – Semice (15), Kestřany – Sedlice, Hradiště – Bělčice, Třeboň B – N. Bystřice (14:30 Břilice), Ml. Vožice – R. Hory.

II. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB B – Žižkov (10 Složiště), Táborsko – Slavia B (15 Soukeník).

DIVIZE DOROSTU: Prachatice – Příbram (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – SKP ČB (10).

KP DOROSTU: Vodňany/Dříteň – Loko ČB (10 Vodňany), Č. Krumlov – Čt. Dvory (10), S. Ústí – Lomnice (10).

I. A DOROSTU: Jankov – Malonty/D. Dvořiště (10 Dubné), Větřní/Loučovice – Zliv/ Olešník (10 Větřní), Katovice/Dražejov – Poříčí (10 Katovice), Vimperk – Blatná (10), Soběslav – J. Hradec (10), Jistebnice – Chotoviny (10), N. Bystřice – Kunžak/Studená (10).

KP ŽÁCI: Blatná – J. Hradec (9:30), Čt. Dvory /Zliv – Roudné (13).

I. A ŽÁCI: Suchdol/Č. Velenice – Slavonice/ St. Město (10 Suchdol), Strakonce B – Rudolfov (10 ČZ), Netolice – Vl. Březí (10), Hradiště B – Protivín/Záhoří (10), Písek B – Týn (13), Slavia ČB – Vodňany (13:30).

DIVIZE ŽENY: Kaplice – S. Ústí (13).

SOUTĚŽE OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
OKRESNÍ PŘEBOR: Zliv – Olešník B (10:15), Římov – N.Hrady, H. Stropnice – Mladé, Jankov B – Hrdějovice B (Dubné).

III. TŘÍDA: Č. Dub B – Sedlec B (14), Koloděje – Borek (16), Žabovřesky – Ševětín B, Dívčice – Chrášťany (Dubenec), Č. Dub A – Zborov, Kamenná – T. Sviny B.

Neděle
OKRESNÍ PŘEBOR: D. Voda B – Borovany (15), Úsilné – Srubec (15), Hluboká B – Neplachov.

III. TŘÍDA: Loko B – Pištín (15), Týn B – Lipí, K. Újezd B – Boršov B, Vrábče – N. Hodějovice (15), Lišov B – Včelná, Čt. Dvory B – Rudolfov B, Mladé B – Mokré.

Autor: Bohumil Ortman

20.4.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Strojírenští technici kontroly kvality, 20 000 Kč

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech Asistent vedoucího výroby - lean manager. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: praxe v oblasti kvality - znalost 8D report, systém 5S, systém zlepšování Ishikawa, Fishbone, znalost MS Excel, výhodou znalost SAP, komunikativnost, týmový hráč, Nabízíme: finanční ohodnocení dle zkušenosti kandidáta, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penz. připojištění a na stravování, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. Pracoviště: Om protivín a.s., Švermova, č.p. 349, 398 11 Protivín. Informace: Jaroslava Šídlová, +420 382 252 795.

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 15 000 Kč

Pomocníci v kuchyni POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: MOŽNOST PRÁCE I NA DPP A DPČ, PP na dobu určitou - do konce září nebo do konce roku dle dohody., Náplň práce: mytí nádobí a pomocné práce v kuchyni - příprava zeleniny atd., Pracovní doba: 12 hod. směny - od 7:00 (nebo 8:00) do 20:00 hod., Nabízíme: UBYTOVÁNÍ ZDARMA, příspěvek na dopravu, stravování zdarma, wellness zdarma., První kontakt: Ing. Romana Hánková tel. 723 133 724 (mezi 9:00 - 20:00 hod.) nebo email: reditel@hotelzvikov.cz. Pracoviště: Arnyon s.r.o. - hotel zvíkov, 397 01 Písek 1. Informace: Romana Hánková, +420 723 133 724.

Obchod - Obchod Obchodní referent 23 000 Kč

Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě PODPORA OBCHODU PŘEPRAVNÍKY ( CISTERNOVÉ NÁVĚSY ). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce:, " Komunikuje se stávajícími zákazníky , " Zajišťuje běžnou administrativu a podporu obchodnímu oddělení, " Připravuje podklady pro obdchodní oddělení , " Vyřizuje a zajišťuje vyjasnění reklamací, " Organizuje operativní marketingové činnosti oddělení, , Požadujeme:, " SŠ , " Pokročilá znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou , " Obchodní dovednosti, " Organizační a řídící schopnosti, " Vyjednávací a komunikační dovednosti, " Samostatnost a důkladnost, " Znalost práce s MS Office, " Řidičský průkaz skupiny B, " Zázemí stabilní a renomované společnosti, " Motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech, , Nabízíme:, " Týden dovolené navíc, " Pružná pracovní doba, " Závodní stravování, " Příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění, " Možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy, , Místo pracoviště: Milevsko, , Nástupní mzda od 23 000 Kč, jednosměnný provoz, pružná pracovní doba, , Termín nástupu: dle dohody. Pracoviště: Zvvz machinery, a.s., Sažinova, č.p. 888, 399 01 Milevsko 1. Informace: Šárka Nováková, +420 382 552 858.

Výroba - Výroba Vedoucí provozu v ostatních zařízeních 20 910 Kč

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních VEDOUCÍ PŘÍJMU ZBOŽÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20910 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní doba: 1 směna dle rozpisu , Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení., Požadujeme:, - znalost oboru, praxe v oboru vítána, - znalost práce na PC, - zodpovědnost, samostatnost, Náplň práce:, - řízení procesu příjmu zboží, jeho skladování a vedení podrobné dokumentace, vedení týmu , 3-4 lidí., Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené;, Kontakt: email: asistentkacz022@obi.cz nebo osobně na prodejně na informacích v době od 8:00 do 20:00 hod.. Pracoviště: Obi s.r.o.-pracoviště obi písek, U Nádraží, č.p. 2607, 397 01 Písek 1. Informace: Alena Kubíková, .


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pátý titul pro golfistku z Hluboké nad Vltavou, Gabriela Roberta Vítů

Pátý titul pro golfistku z Hluboké nad Vltavou

Pavel Hezoučký sleduje svůj Olešník v krajském přeboru

Pavel Hezoučký sleduje svůj Olešník v krajském přeboru

-

Karel Plášil je v Motoru spokojený a dělá maximum, aby si vybojoval smlouvu

České Budějovice – Hokejisty ČEZ Motoru čeká zítra další z řady přípravných zápasů na domácím ledě v Budvar aréně proti Linci (17). V jejich sestavě by neměl chybět českobudějovický odchovanec obránce Karel Plášil (24 let), jenž je v klubu na zkoušce a pere se o své pevné místo v kádru pro nadcházející sezonu.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 4 4 0 0 11:1 12
2. AC Sparta Praha 4 4 0 0 9:1 12
3. FC Viktoria Plzeň 4 4 0 0 6:1 12
4. FC Baník Ostrava 4 3 0 1 6:2 9
5. 1. FK Příbram 4 2 1 1 9:6 7
6. FC Fastav Zlín 4 2 1 1 6:5 7
7. 1. FC Slovácko 4 2 0 2 6:5 6
8. Bohemians Praha 1905 4 2 0 2 5:6 6
9. FC Slovan Liberec 4 1 2 1 4:4 5
10. FK Teplice 4 1 2 1 8:9 5
11. FK Jablonec 4 1 1 2 6:5 4
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT