VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Přinášíme přehled fotbalových zápasů na jihu Čech na nejbližší víkend.

15.9.2017
SDÍLEJ:

Marek Novák minule v krajském přeboru v zápase Táborsko B - Hluboká (6:1) dal dva ze šesti gólů vítězů.Foto: Deník/ Jan Škrle

Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 16:30 hodin.


Sobota
II. LIGA: Táborsko – Ústí (Kvapilova ul.).

III. LIGA: Písek – Jirny (10:15), Čížová – brozany (13.30 ČZ Strakonice)

KRAJSKÝ PŘEBOR: J. Hradec – Milevsko (10:30 Vajgar), Katovice – N. Včelnice, Dačice – Želeč, Dražice – Rudolfov, Olešník – Osek.

I. A TŘÍDA: Sedlec – Slavia ČB (10), Vimperk – Velešín (15), Blatná – Vacov, Planá – Větřní, Vodňany – Loko ČB (17), Planá/Luž. – Nemanice (10:30), T. Sviny – Ševětín ( 13), J. Hradec B – Chýnov (14:30 Vajgar).

I. B TŘÍDA: Klikov – Boršov (13), Loučovice – N. Ves/Brloh, Frymburk – Zl. Koruna, Ledenice – N. Ves u ČB, Chvalšiny – Roudné B, Stachy – Vl. Březí (15), Chelčice – Netolice, Dříteň – Lažiště, Volyně – Lhenice, Čkyně – Sousedovice, Podolí – Sepekov (13 Šamonice), Putim – Bělčice, Božetice – Kestřany, Mirovice – Sedlice, Malšice – Rat. Hory (13), Jistebnice – Lišov (16), Lomnice – D. Bukovsko, K. Řečice – Slavonice.

DIVIZE DOROSTU: Prachatice – Klatovy (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Tempo Praha.

DIVIZE ŽÁCI: SKP ČB – Prachatice (10), Písek – Dukla Praha (12:45).

KP DOROSTU: Hradiště – Loko ČB (10 Semice), Čt. Dvory – Slavia ČB (10).

I. A DOROSTU: Jankov – Hluboká (10), Rudolfov – Mladé (10), Č. Velenice – K. Újezd /Velešín (10), Suchdol – Malonty/D. Dvořiště (10), Kaplice/V. Brod – Zliv/Olešník (10 V. Brod), Čkyně/Š. Hoštice – Katovice/ Dražejov (10 Čkyně), Vitějovice/Netolice – Poříčí (10 Netolice), Mirotice – Zdíkov/Stachy (10), Volyně/Čestice – Vimperk (10 Volyně)

KP ŽÁCI: Strakonice – Roudné (9 ČZ), Vimperk – J. Hradec (10), Loko ČB – Třeboň/D. Voda (10).

I. A ŽÁCI: Soběslav – Slavonice/St. Město (11), Dačice/Třebětice – Veselí (11:15 Dačice), Vacov – Slavia ČB (10).

ČL ŽENY: Mokré – Ml. Boleslav (15).

DIVIZE ŽENY: S. Ústí – Protivín (14), Kaplice – Borovany (15), Jind. Hradec – Blatná, Hradiště – Hrádek.

Neděle
II. LIGA: Dynamo ČB – Frýdek-Místek (15 Střelecký ostrov).

DIVIZE: Jankov – Karlovy Vary.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Protivín – Hluboká (10), Táborsko B – Čimelice (10:15 Soukeník), Třeboň – S. Ústí (10:30).

I. A TŘÍDA: Prachatice – Týn (14:30), Strakonce – Bavorovice (Fezko), Bernartice – Veselí, Lom u Tábora – M. Tábor, Hrdějovice – Čt. Dvory, Milevsko B – D. Voda.

I. B TŘÍDA: Olešnice – Suchdol (15), Kaplice – K. Újezd, Zdíkov – Vacov B (15), Strunkovice – Cehnice, Osek B – Kluky (15), Kovářov – Semice (15), Hradiště – Chyšky, Třeboň B – Řepeč/Opařany (13:30), Třebětice – N. Bystřice (15), Ml. Vožice – Chotoviny.

II. LIGA DOROSTU: Táborsko – M. Praha (14:30 Soukeník).

LIGA ML. ŽÁCI: Prachatice – Dynamo (12).

KP DOROSTU: Roudné – SKP ČB (9:30), Č. Krumlov – Strakonice (9:30 Kájov), Vodňany /Dříteň – M. Tábor (10 Vodňany), S. Ústí – T. Sviny (10), Milevsko – Lomnice (10).

I. A DOROSTU: Větřní/Loučovice – Hrdějovice (10 Loučovice), Volyně/Čestice – Vl. Březí (13 Volyně), Vimperk – Protivín (15), Soběslav – Jistebnice (10), Dačice/St. Hobzí – Chotoviny (10), N. Bystřice – Větrovy (10), J. Hradec – Kunžak/Studená (10 Tyrš.).
KP ŽÁCI: Blatná – Milevsko (9:30), Hradiště – Č. Krumlov (10 Kluky), Čt. Dvory/Zliv – Met. Tábor /Větrovy (13 Čt. Dvory).

I. A ŽÁCI: D. Voda B/Třeboň B – Kunžak/ Strmilov (11:15 D. Voda), Suchdol/Č. Velenice – Kaplice (11:45 Suchdol), Lomnice/Še᠆větín – N. Bystřice/Chlum (16:45 Ševětín), Hradiště B – Vodňany (10), Netolice – Týn (10), Strakonice B – Vl. Březí (10 ČZ).

KP PŘÍPRAVKY: v Č. Krumlově (12, Vimperk, Milevsko, Č. Krumlov), v J. Hradci (13:30 Tyrš., SKP ČB, Dynamo ČB, Prachatice, Sokol JH), v Písku (13:30, Vodňany, Táborsko, Loko ČB, Písek), ve Strakonicích (14 ČZ, Veselí, Třeboň, M. Tábor, M. Tábor).

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
PŘEBOR OKRESU: Zliv – N. Hrady (10:15), Jankov B – Olešník B (Dubné), Římov – Mladé.

III. TŘÍDA: Č. Dub B – K. Újezd B (13:30), Žabovřesky – Chrášťany, Dívčice – Lipí (Dubenec), Č. Dub A – Čt. Dvory B, Kamenná – Včelná, Vrábče – T. Sviny B, Zborov – Mokré.

Neděle
PŘEBOR OKRESU: D.Voda B – Srubec (15), Úsilné – Hrdějovice B (16), Neplachov – Borovany (D. Bukovsko), Hluboká B – H. Stropnice.

III. TŘÍDA: Sedlec B – Ševětín B (15), Koloděje – Boršov B (15), Loko B – Borek (15), Týn B – Pištín, Mladé B – N. Hodějovice, Ledenice B – Rudolfov B.

Autor: Bohumil Ortman

15.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Bezproudí na Písecku

Ilustrační foto.

Řidiči bourali kvůli nepřiměřené rychlosti

Na Benešovce jsou laskavé děti

Písek - Možná, že to nevíte, ale 13. listopadu je Světový den laskavosti.

Mít spokojeného zákazníka, zdokonalovat se v oboru a stále firmu rozvíjet

Písek /ROZHOVOR/ - Písecká firma ALGORIT CZECH s. r. o. za pár měsíců oslaví pět let působení na trhu informačních technologií.

Řidiči pozor, silnice začínají být zrádné

Prachaticko - Sníh na silnicích regionu likvidují už od nedělního rána i silničáři.

Kam za kulturou a zábavou na Písecku?

Písecko - Máme pro vás tipy, jak vyplnit volný čas.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT