VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

České Budějovice – Tradičně přinášíme přehled fotbalových zápasů na jihu Čech o tomto víkendu.

4.11.2016
SDÍLEJ:

Ivan Cíferský v zápase Táborska s Pardubicemi odvrací útok hostí. V sobotu se Táborsko ve II. lize střetne v derby s Dynamem.Foto: Deník/ Jan Škrle

Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky ve 14 hodin.

Sobota

II. LIGA: Táborsko – Dynamo ČB (na Soukeníku).

III. LIGA: Písek – Tachov (10:15).

DIVIZE: Čížová – Klatovy (13:30), Roudné – Sedlčany.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Ševětín – Třeboň (10:15), Želeč – Soběslav (10:30), Písek B – Čimelice (13:15), Dačice – J. Hradec, Rudolfov – Katovice, Olešník – Milevsko.

I. A TŘÍDA: Prachatice – M. Tábor (10), Sez. Ústí – Vimperk, Týn – N. Ves/Brloh, Blatná – Bernartice, Čt. Dvory – Loko ČB (10:15), Nemanice – Roudné B (10:30), Nová Včelnice – N. Bystřice (10:30), Planá/ČB – J. Hradec B (10:30), Veselí – Hrdějovice (10:30), Větřní – D. Voda, Velešín – Slavia ČB.

I. B TŘÍDA: Chlum – N. Ves, Dříteň – T. Sviny, Frymburk – Ledenice, Záblatí – Čkyně (10:30), Zliv – Vl. Březí, Chelčice – Stachy, Volyně – Vacov B, Lhenice – Strunkovice, Semice – Božetice (10:30), Putim – Sedlice (10:30), Kluky – Mirovice, Sepekov – Štěkeň, Kestřany – Bělčice, Malšice – Třebětice, Slavonice – Lom (10:30), D. Bukovsko – Lomnice, Jistebnice – Lišov, K. Řečice – Třeboň B.

LIGA ML. ŽÁCI: Dynamo Č. Budějovice – Příbram (10 na Složišti).

KP DOROSTU: Slavia ČB – Čt. Dvory/ Ševětín (10).

I. A DOROSTU: Suchdol – Č. Velenice (10), K. Újezd/Boršov – Mladé (10 K. Újezd), Borovany – Větřní/Loučovice (10), Hrdějovice /Lišov – Rudolfov (10 Hrdějovice), Čkyně /Š. Hoštice – Blatná/Bělčice (10 Čkyně), Osek/ Sedlice – Vimperk (10 Osek), Poříčí – Volyně (10), Netolice – Zliv/Olešník (10), Hluboká – Jankov (10).

KP ŽÁCI: Č. Krumlov – Roudné (9:30), Meteor Tábor/Větrovy – Soběslav (9:30 Viktoria), SKP ČB – Třeboň/D. Voda (10), Loko ČB – Hradiště (10), Strakonice – J. Hradec (10 ČZ), Prachatice – Vimperk (13:30).

DIVIZE ŽENY: Blatná – Hrádek (10:15), J. Hradec – Hradiště.

Neděle

III. LIGA: Táborsko B – Benešov (10:15 na Svépomoci).

DIVIZE: Jankov – Rokycany.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hluboká – Osek, Protivín – Planá.

I. A TŘÍDA: Vacov – Chýnov, Milevsko B – Vodňany, Hradiště – Dražice.

I. B TŘÍDA: Kaplice – Loučovice, V. Brod – Olešnice, Suchdol – Bavorovice, K. Újezd – Chvalšiny, Netolice – Sousedovice, Lažiště – Sedlec, Chyšky – Strakonice, Osek B – Sm. Lhota, R. Hory – Řepeč/Opařany, Březnice – Ml. Vožice.

LIGA Ml. DOROSTU: Dynamo ČB – Jablonec (12 Složiště), Písek – Motorlet.

LIGA ST. ŽÁCI: Táborsko – Vyšehrad (13:30 na Soukeníku).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Benešov (10).

KP DOROSTU: Prachatice – Loko ČB (10), Roudné – Vodňany/Dříteň (9:30), Milevsko – J. Hradec (10), Třeboň/D. Voda – T. Sviny (10 Břilice), Č. Krumlov – SKP ČB (10:30).

I. A DOROSTU: Malonty/D. Dvořiště – Lomnice (10 Malonty), Zdíkov/Stachy – Vl. Březí (10 Zdíkov), Katovice/S.Hoštice – Vitějovice /Strunkovice (10 Katovice), Sepekov – Dříteň B/Vodňany B (10), Protivín – Bechyně + Řepeč/Opařany (10), Ševětín B/ Čt. Dvory B – Hradiště (10:15 Ševětín),

KP ŽÁCI: Čt. Dvory – Milevsko (13).

DIVIZE ŽENY: Mokré – Mabapa (13).

Autor: Bohumil Ortman

4.11.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hlasujte v anketách o sportovní hvězdu a nejoblíbenější sportovní klub čtenářů Píseckého deníku.

ANKETA: Zvolte Sportovní hvězdu čtenářů Píseckého deníku

Hlasujte v anketách o sportovní hvězdu a nejoblíbenější sportovní klub čtenářů Píseckého deníku.

ANKETA: Zvolte Nejoblíbenější sportovní klub čtenářů Píseckého deníku

Horská služba zachránila běžkaře, pomoc volal přes aplikaci Záchranka

Šumava - Německého běžkaře v terénu u státní hranice dnes 18. února odpoledne zachraňovali členové Horské služby přes perfektně fungující aplikaci Záchranka.

Sokolky nestačily na Zoru

Písek - Do obloukové haly v sobotu odpoledne zavítaly házenkářky olomoucké Zory, které se v rámci 18. kola MOL ligy střetly s domácím výběrem Vladislava Jordáka.

Kovářovem prošel maškarní průvod v čele s medvědem

Kovářov - Ve středu 14. února se konala v Kovářově již po šestnácté obchůzka s medvědem, kterou uspořádala společnost Kovářovskétradice.cz manželů Milana a Pavly Škochových ve spolupráci s národopisným souborem Kovářovánkem.

Další medaile! Bronz pro Erbanovou, vybojovala ho ve sprintu na 500 metrů

Na nejkratší rychlobruslařské trati, sprintu na 500 metrů, vybojovala česká jezdkyně Karolína Erbanová bronzovou medaili! Lepší byla pouze zlatá Japonka Nao Kodairaová a stříbrná Korejka I Sang-Hwa.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT