VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Jižní Čechy – Fotbalisté obou jihočeských účastníků II. ligy minulý týden doma zvítězili a uspět by chtěli i v sobotu na hřištích svých soupeřů.

11.4.2014
SDÍLEJ:

Hlubocký brankář David Brašnička v Lažišti zasahuje před domácím Františkem Švecem.Foto: Deník/ Jan Škrle

Táborsko hraje v Pardubicích a Dynamo ČB v Praze s Bohemians (oba duely začínají shodně už v 10.15).

Výhodu domácího prostředí bude mít v sobotu strakonická farma Dynama, která se střetne od 11 hodin na Složišti s Roudnicí nad Labem.

Přinášíme program fotbalových zápasů na jihu Čech na tento víkend (pokud není uvedeno jinak, úřední začátky v 16:30 hodin).

Pátek

I. A ŽÁCI: Strakonice B/Sousedovice – Vimperk (16 ČZ).

Sobota

III. LIGA: Strakonice – Roudnice (11 Složiště ČB).

DIVIZE: Písek – Sušice (10.15), Č. Krumlov – Zličín.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Dačice – Čimelice (17), Rudolfov – Lažiště (10), Písek B – Jankov (13.15), Osek – Dražice, Veselí – Třeboň, Bavorovice – Soběslav (10).

I. A TŘÍDA: D. Bukovsko – Branice, Týn – Katovice, Hradiště – Planá, Protivín – Mirovice, Želeč – Ševětín (14), Olešník – S. Ústí, Čt. Dvory – T. Sviny (10.15), D. Voda – Netolice, Vacov – N. Ves/Brloh, Velešín – Hrdějovice, Loko ČB – Kaplice (10.15), Slavia ČB – Vimperk, Roudné B – Borovany.

I. B TŘÍDA: Křemže – V. Brod, Lhenice – Větřní, Dříteň – Nemanice, Sedlec – Frymburk, H. Planá – K. Újezd, Bělčice – Husinec, Stachy – Sousedovice (15), Štěkeň – Osek B, Čkyně – Blatná, Poříčí – Kestřany, Větrovy – Božetice, Jistebnice – Kluky, R. Hory – Bechyně, Řepeč/Opařany – Malšice, Záhoří – Sm. Lhota, K. Řečice – Temelín, Slavonice – Č. Velenice, N. Bystřice – Soběslav B.

LIGA ML. DOROSTU: Táborsko – Liberec (10.15 Kvapilova ulice).

LIGA ST. ŽÁCI: Prachatice – Jindř. Hradec (14.30).

ČEZ KP DOROSTU: Břilice – Milevsko (10), Blatná – Roudné (9.30), Lomnice – Prachatice (10), Hluboká/Olešník – Rudolfov (10 Hlub.), Č. Krumlov – SKP ČB B (10), J. Hradec – Strakonice (10 Tyrš.), Slavia ČB – Čtyři Dvory (10).

ČEZ I. A DOROSTU: H. Stropnice – N. Hrady (10), Slavia ČB – Čt. Dvory (10), Sedlice – Strunkovice/Bavorov (10), Vodňany – Netolice (10), Hradiště – Osek/Strakonice B (10), Protivín – Čkyně (10), Mirovice/ Čimelice – Vacov (10 Mirovice), Ml. Vožice – Kovářov (10), Bechyně – N. Včelnice (10), Sepekov – M. Tábor (10).

ČEZ KP ŽÁCI: Milevsko – Břilice/Třeboň (10), SKP ČB – Loko ČB (10), Strakonice – M. Tábor (10 ČZ).

ČEZ I. A ŽÁCI: Soběslav/Veselí – SKP ČB B (10 Soběslav).

DIVIZE ŽENY: J. Hradec – Horní Bříza.

Neděle

DIVIZE: Milevsko – J. Hradec (Branice), Táborsko B – Rokycany (10.15 Svépomoc).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hluboká – Prachatice, Sedlice – Roudné (10.15).

I. A TŘÍDA: Bernartice – Vodňany.

I. B TŘÍDA: Č. Krumlov B – Zliv, Kaplice B – Přídolí, Strunkovice – Záblatí, Lažiště B – Chelčice (14), Sepekov – Chýnov, Mirotice – M. Tábor (13), Suchdol – Lomnice, J. Hradec B – Klikov (Vajgar), Lišov – N. Včelnice, Třebětice – Ledenice (15).

II. LIGA DOROSTU: SKP ČB – K. Vary (11), Táborsko – Litvínov (Kvapil.).

LIGA ML. DOROSTU: Dynamo ČB – Teplice (14 Složiště), Písek – Kladno (14.15).

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Táborsko (10 Složiště), Písek – Vlašim (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Prachatice – Dynamo ČB (10).

ČEZ KP DOROSTU: Loko ČB – Táborsko B/ Chotoviny (10).

ČEZ I. A DOROSTU: Olešník/Hluboká B – Větřní (14.30 Olešník), Hrdějovice – K. Újezd (13), Lišov – Borek (13.30), Dříteň – Mladé (13.30), Kaplice – Borovany/T. Sviny (10), Mirotice – S. Hoštice/Sousedovice (16), Volyně – Vl. Březí (13), Soběslav – Bernartice (10), Týn – Veselí (10), N. Bystřice – Dačice (10).

ČEZ KP ŽÁCI: Čt. Dvory – Chotoviny (13), Slavia ČB – T. Sviny/H. Stropnice (10), Blatná – Táborsko B (10), Roudné – Č. Krumlov (9).

ČEZ I. A ŽÁCI: Suchdol – Lomnice (9.30), Kam. Újezd – Borovany (9.30), N. Včelnice – Hrdějovice/Nemanice (10), Rudolfov – Hluboká (10), Dačice – Č. Velenice (9.30), Zliv – Protivín (10), Hradiště – Písek B (10), Vacov/ Zdíkov – Týn (10 Vacov), Osek – Čimelice/ Mirovice (10), Vodňany – Volyně (10).

KP PŘÍPRAVKY: Met. Tábor – Č. Krumlov (10), Č. Krumlov – SKP ČB (11 Met. Tábor), SKP ČB – M. Tábor (12 Met. Tábor).

KP ŽENY: Hradiště – Borovany, S. Ústí – Protivín (14 Sokol), Lažiště – Mokré (10).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Táborsko – Slovácko (Soukeník).

Autor: Bohumil Ortman

11.4.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 8 000 Kč

Montážní dělníci ostatních výrobků MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 8000 kč, mzda max. 14000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: ZKRÁCENÝ ÚVAZEK, Nabízíme jednoduché kompletační práce v jednosměnném provozu - zkrácený úvazek 4-6hod/den, pracovní poměr je uzavřen na dobu určitou s možností prodloužení., Požadujeme:, Manuální zručnost, Pečlivost, spolehlivost, Vhodné pro absolventy, ženy po rodičovské dovolené i OZP., V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na tel. 737 236 353 nebo osobně po předchozí tel. domluvě na adrese: Sedláčkova 472, budova 104, Písek.. Pracoviště: Kiffinger a kopp s.r.o., Sedláčkova, č.p. 472, 397 01 Písek 1. Informace: Vendula Moravcová, +420 737 236 353.

Marketing, média a tisk - Marketing, média a tisk Marketingový specialista 24 000 Kč

Specialisté v oblasti marketingu Specialista v oblasti marketingu. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Do zavedeného e-shopu hledáme kolegyni / kolegu na pozici Specialista marketingu, , Náplň práce, • Vytváření marketingových analýz vedoucích ke zvýšení profitu společnosti, • Monitoring konkurence a celého trhu, hledání nových řešení pro propagaci, • Návrhy, realizace a vyhodnocování omnichannel marketingových kampaní, • Tvorba digitální obsahové strategie, • Strategie pro SEO, PPC, e-mail marketing a sociální sítě, • Návrh vhodného mediálního mixu pro komunikaci kampaně, • Komunikace s externími dodavateli, • Budování značky, , Požadavky, • Velmi dobrá orientace v online prostředí , • Znalost principů disciplín online marketingu (learndigital.withgoogle.com), • Kreativita, pečlivost, aktivní přístup, • Komunikační dovednosti a prezentační dovednosti, , • Min. SŠ vzdělání, znalost anglického jazyka , • Chuť se dál vzdělávat a rozvíjet své dovednosti, , Co nabízíme, • Stabilní zázemí v zavedené firmě, • Flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice, • Proplácené Sick days, • Kafe v kanceláři zdarma, • Možnost dalšího vzdělávání, • Notebook a mobilní telefon s neomezeným voláním, , Pokud si myslíte, že jste to právě Vy, koho hledáme, a máte zájem zúčastnit se vypsaného výběrového řízení, zašlete nám svou žádost spolu se strukturovaným životopisem na e-mail volnamista@vseprotisk.cz.. Pracoviště: Vše pro tisk s.r.o., Čechova, č.p. 406, 397 01 Písek 1. Informace: Eva Římanová, +420 382 229 208,605 171 936.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 25 000 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci VEDOUCÍ FAKTURACE A ADMINISTRATIVY. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: řízení fakturace a administravy a s tím spojené činnosti, Požadavky: práce s PC, zodpovědnost, schopnost řízení kolektivu.. Pracoviště: Polanských, s.r.o. - velkoobchod potravin, Mírová, č.p. 144, 398 11 Protivín. Informace: Roman Polanský, +420 736 521 151.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 18 000 Kč

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená PRACOVNÍK NA OBSLUHU BIOPLYNOVÉ STANICE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: ŘP skup. T, B, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem; vzdělání - obor elektro popř. strojní výhodou, Náplň práce: manuální práce - práce s nakladačem, údržbářské práce , Pracovní doba: 3 směny + střídání So, Ne; pracoviště Písek (průmyslová zóna); nástup možný ihned, První kontakt pouze na tel. 777 118 571 - p. Brabec, popř. zašlete životopis na email: brabec.milan@smart-bioenergy.eu. Pracoviště: Smart bioenergy s.r.o. - bioplynová stanice písek, Stanislava Maliny, č.p. 489, 397 01 Písek 1. Informace: Milan Brabec, +420 777 118 571.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Poprvé v historii tituly z mistrovství České republiky v paddleboardingu
7

Poprvé v historii tituly z mistrovství České republiky v paddleboardingu

Pátý titul pro golfistku z Hluboké nad Vltavou, Gabriela Roberta Vítů

Pátý titul pro golfistku z Hluboké nad Vltavou

Marek Strnad útočil na rekord – 1:54,89

České Budějovice – Při víkendových generálkách před lligovými soutěžemi družstev v atletice se blýskl v sobotu v Bílině 17letý Marek Strnad z Nové Včelnice. Na 800 m obsadil 5. místo časem 1:54,89, letos nejlepším v kraji mezi muži a jen devět setin sekundy za krajským rekordem dorostu, který od roku 1983 (!) drží strakonický Otto Kneprlík!

-

V parádní gólové přestřelce vyhrál ČEZ Motor nad Lincem v prodloužení

České Budějovice – Hokejisté ČEZ Motoru v přípravném mezinárodním utkání vyhráli nad rakouským EHC Linec 6:5 v prodloužení. V neděli je na programu odveta na ledě soupeře (18).

-

Táborsko hraje v neděli doma s Vlašimí

Jižní Čechy - Šlágrem tohoto fotbalového víkendu v kraji bude nedělní utkání Táborska s Vlašimí ve II. lize (17). Přehled fotbalových utkání v kraji přinášíme.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 5 4 0 1 11:3 12
2. AC Sparta Praha 4 4 0 0 9:1 12
3. FC Viktoria Plzeň 4 4 0 0 6:1 12
4. FC Fastav Zlín 5 3 1 1 7:5 10
5. FC Baník Ostrava 4 3 0 1 6:2 9
6. 1. FC Slovácko 5 3 0 2 8:6 9
7. 1. FK Příbram 4 2 1 1 9:6 7
8. FK Jablonec 5 2 1 2 8:5 7
9. Bohemians Praha 1905 5 2 1 2 6:7 7
10. FK Mladá Boleslav 5 2 0 3 12:12 6
11. FC Slovan Liberec 5 1 3 1 5:5 6
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT