Táborsko hraje v Pardubicích a Dynamo ČB v Praze s Bohemians (oba duely začínají shodně už v 10.15).

Výhodu domácího prostředí bude mít v sobotu strakonická farma Dynama, která se střetne od 11 hodin na Složišti s Roudnicí nad Labem.

Přinášíme program fotbalových zápasů na jihu Čech na tento víkend (pokud není uvedeno jinak, úřední začátky v 16:30 hodin).

Pátek

I. A ŽÁCI: Strakonice B/Sousedovice – Vimperk (16 ČZ).

Sobota

III. LIGA: Strakonice – Roudnice (11 Složiště ČB).

DIVIZE: Písek – Sušice (10.15), Č. Krumlov – Zličín.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Dačice – Čimelice (17), Rudolfov – Lažiště (10), Písek B – Jankov (13.15), Osek – Dražice, Veselí – Třeboň, Bavorovice – Soběslav (10).

I. A TŘÍDA: D. Bukovsko – Branice, Týn – Katovice, Hradiště – Planá, Protivín – Mirovice, Želeč – Ševětín (14), Olešník – S. Ústí, Čt. Dvory – T. Sviny (10.15), D. Voda – Netolice, Vacov – N. Ves/Brloh, Velešín – Hrdějovice, Loko ČB – Kaplice (10.15), Slavia ČB – Vimperk, Roudné B – Borovany.

I. B TŘÍDA: Křemže – V. Brod, Lhenice – Větřní, Dříteň – Nemanice, Sedlec – Frymburk, H. Planá – K. Újezd, Bělčice – Husinec, Stachy – Sousedovice (15), Štěkeň – Osek B, Čkyně – Blatná, Poříčí – Kestřany, Větrovy – Božetice, Jistebnice – Kluky, R. Hory – Bechyně, Řepeč/Opařany – Malšice, Záhoří – Sm. Lhota, K. Řečice – Temelín, Slavonice – Č. Velenice, N. Bystřice – Soběslav B.

LIGA ML. DOROSTU: Táborsko – Liberec (10.15 Kvapilova ulice).

LIGA ST. ŽÁCI: Prachatice – Jindř. Hradec (14.30).

ČEZ KP DOROSTU: Břilice – Milevsko (10), Blatná – Roudné (9.30), Lomnice – Prachatice (10), Hluboká/Olešník – Rudolfov (10 Hlub.), Č. Krumlov – SKP ČB B (10), J. Hradec – Strakonice (10 Tyrš.), Slavia ČB – Čtyři Dvory (10).

ČEZ I. A DOROSTU: H. Stropnice – N. Hrady (10), Slavia ČB – Čt. Dvory (10), Sedlice – Strunkovice/Bavorov (10), Vodňany – Netolice (10), Hradiště – Osek/Strakonice B (10), Protivín – Čkyně (10), Mirovice/ Čimelice – Vacov (10 Mirovice), Ml. Vožice – Kovářov (10), Bechyně – N. Včelnice (10), Sepekov – M. Tábor (10).

ČEZ KP ŽÁCI: Milevsko – Břilice/Třeboň (10), SKP ČB – Loko ČB (10), Strakonice – M. Tábor (10 ČZ).

ČEZ I. A ŽÁCI: Soběslav/Veselí – SKP ČB B (10 Soběslav).

DIVIZE ŽENY: J. Hradec – Horní Bříza.

Neděle

DIVIZE: Milevsko – J. Hradec (Branice), Táborsko B – Rokycany (10.15 Svépomoc).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hluboká – Prachatice, Sedlice – Roudné (10.15).

I. A TŘÍDA: Bernartice – Vodňany.

I. B TŘÍDA: Č. Krumlov B – Zliv, Kaplice B – Přídolí, Strunkovice – Záblatí, Lažiště B – Chelčice (14), Sepekov – Chýnov, Mirotice – M. Tábor (13), Suchdol – Lomnice, J. Hradec B – Klikov (Vajgar), Lišov – N. Včelnice, Třebětice – Ledenice (15).

II. LIGA DOROSTU: SKP ČB – K. Vary (11), Táborsko – Litvínov (Kvapil.).

LIGA ML. DOROSTU: Dynamo ČB – Teplice (14 Složiště), Písek – Kladno (14.15).

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Táborsko (10 Složiště), Písek – Vlašim (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Prachatice – Dynamo ČB (10).

ČEZ KP DOROSTU: Loko ČB – Táborsko B/ Chotoviny (10).

ČEZ I. A DOROSTU: Olešník/Hluboká B – Větřní (14.30 Olešník), Hrdějovice – K. Újezd (13), Lišov – Borek (13.30), Dříteň – Mladé (13.30), Kaplice – Borovany/T. Sviny (10), Mirotice – S. Hoštice/Sousedovice (16), Volyně – Vl. Březí (13), Soběslav – Bernartice (10), Týn – Veselí (10), N. Bystřice – Dačice (10).

ČEZ KP ŽÁCI: Čt. Dvory – Chotoviny (13), Slavia ČB – T. Sviny/H. Stropnice (10), Blatná – Táborsko B (10), Roudné – Č. Krumlov (9).

ČEZ I. A ŽÁCI: Suchdol – Lomnice (9.30), Kam. Újezd – Borovany (9.30), N. Včelnice – Hrdějovice/Nemanice (10), Rudolfov – Hluboká (10), Dačice – Č. Velenice (9.30), Zliv – Protivín (10), Hradiště – Písek B (10), Vacov/ Zdíkov – Týn (10 Vacov), Osek – Čimelice/ Mirovice (10), Vodňany – Volyně (10).

KP PŘÍPRAVKY: Met. Tábor – Č. Krumlov (10), Č. Krumlov – SKP ČB (11 Met. Tábor), SKP ČB – M. Tábor (12 Met. Tábor).

KP ŽENY: Hradiště – Borovany, S. Ústí – Protivín (14 Sokol), Lažiště – Mokré (10).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Táborsko – Slovácko (Soukeník).